Судове рішення #7314503

Справа № 2-3794/2009

ЗАОЧНЕ  Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

                                                                                                                 

1.   2     грудня 2009 року

Червонозаводський  районний  суд  м. Харкова у складі:

головуючого – судді Артакової Л.О.

при секретарі – Вараксіній Н.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Акціонерної компанії “Харківобленерго” до ОСОБА_1  про стягнення заборгованості за використану електричну енергію,

в с т а н о в и в:

          АК “Харківобленерго”  звернулось до суду з позовом до ОСОБА_1  про стягнення заборгованості за використану електричну енергію, посилаючись на те, що відповідач проживає за адресою : м.Харків, вул. 1-ї ОСОБА_2 10,кв.3, та є споживачем послуг електричної енергії. В звязку з тим, що відповідач не сплачує своєчасно  плату за отримані послуги , за  період з 27.10.2007 року по 04.03.2009 року, виникла заборгованість у розмірі 579 грн. 05 коп., яку позивач просить стягнути з відповідача,а  також витрати на  інформаційно-технічне забеспечення розгляду справи у розмірі 30-00 грн.

            У судове засідання представник позивача не з”явився, про час та місце судового розглядя повідомлявся належним чином, звернувся до суду з заявою слухати справу без його участі у заочному порядку.

            Відповідач в судове засідання не з’явився, про час та місце судового засідання повідомлений належним чином.

               Зі згоди представника позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.

Суд, вислухавши представника позивача, перевіривши матеріали справи, вважає позов таким, що підлягає задоволенню.

З матеріалів справи вбачається, що відповідач мешкає за адресою: м.Харків, вул. 1-ї ОСОБА_2 10,кв.3 ( а.с.4 ) та є споживачем  послуг АК “Харківобленерго”. Сума боргу нарахована виходячи з встановлених тарифів, і складає 579  грн.05 коп., яка підлягає стягненню з відповідача ( а.с.3.). Також  з відповідача  підлягають стягненню витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 30,00 грн.

Згідно ст. 88 ЦПК України з відповідача належить стягнути на користь держави судовий збір в розмірі 51,00 грн.

Приймаючи до уваги вищевикладене, керуючись ст.ст.10,11,60,224,226, 228,88  ЦПК України, ст.ст. 64,66,67,68 ЖК України, суд -

В И Р І Ш И В :

Позов Акціонерної компанії “Харківобленерго” до ОСОБА_1  про стягнення заборгованості за використану електричну енергію –  задовольнити.

Стягнути з відповідача ОСОБА_1 на користь Акціонерної компанії “Харківобленерго” заборгованість у сумі 579,05 грн., а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 30,00 грн.

Стягнути з відповідача ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 51,00 грн на користь держави.

 Рішення  суду може бути оскаржене  в апеляційному порядку до Апеляційного суду Харківської області через Червонозаводський  районний  суд  м. Харкова шляхом подачі в 10-денний строк з дня його винесення  заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею  її копії до апеляційної інстанції.

Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії до Червонозаводського районного суду м. Харкова.

Суддя -                                         Л.О. Артакова

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація