Судове рішення #7313089

Справа № 2- 1633 – 2009 р.

РІШЕННЯ

Іменем України

“25” грудня  2009 року                                         м. Жмеринка

Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області в складі:

головуючого судді Клапоущака С.Ю.,

при секретарі Рожик О.М.,

з участю позивачки ОСОБА_1,

відповідача ОСОБА_2,

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м. Жмеринка справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

В С Т А Н О В И В:

Позивачка звернулась до суду з заявою, в якій зазначила, що з відповідачем по справі перебувають  у шлюбі, який  зареєстрований 27 липня 2009 року у  відділі реєстрації   актів  цивільного стану по місту Жмеринці Жмеринського міськрайонного управління юстиції Вінницької області  за  актовим записом №179.  Від шлюбу не мають неповнолітніх дітей. Позивачка просить розірвати шлюб, посилаючись на те, що сім’я розпалась, подружні відносини між сторонами припинені, спільне проживання між ними неможливе, в звязку з тим, що у них часто виникали сварки і непорозуміння,  шлюб існує формально, відповідач добровільно не бажає розірвати шлюб в органах РАЦС.

 В попередньому судовому засіданні позивач підтримала заявлені вимоги.

Відповідач  не заперечував проти розірвання шлюбу, позов визнав повністю.

Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України ухвалення у попередньому судовому засіданні судового рішення у разі визнання позову проводиться в порядку, встановленому статтями 174 і 175 цього Кодексу.

Суд вважає, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню, так як згідно частини 2 статті 112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання  шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

В попередньому судовому засіданні встановлено, що фактичні шлюбні стосунки, спільне господарство та проживання сторони припинили. Подальше сумісне життя і збереження сім’ї стало неможливим. Спір про майно заявлений не був.

Суд вважає за необхідне стягнути судові витрати з відповідача, який не заперечує проти цього.

Керуючись статтями ч. 4 ст. 130, 174, 208, 209, 213-215 ЦПК України, ст.ст. 104, 105, 112 Сімейного кодексу України, суд

В И Р І Ш И В:

    Позов задовольнити.

Розірвати шлюб між   ОСОБА_2 (дівоче прізвище – Сидорчук) ОСОБА_3 та ОСОБА_2, зареєстрований  27 липня 2009 року у  відділі реєстрації   актів  цивільного стану по місту Жмеринці Жмеринського міськрайонного управління юстиції Вінницької області  за  актовим записом №179.  

    При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2  17 (сімнадцять) гривень державного мита.

    Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, рішення суду набуває законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення суду, а апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Вінницької області через Жмеринський міськрайонний суд.

С У Д Д Я :                                                   підпис

З  оригіналом  вірно :

Суддя Жмеринського міськрайонного суду

Вінницької області                             ОСОБА_4

Секретар:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація