10.4.1
УХВАЛА
02 квітня 2013 року Справа № 812/2789/13-а
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Ковальова Т.І., перевіривши заяву про виправлення описки в ухвалі Луганського окружного адміністративного суду від 25 березня 2013 року по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Краснодонського міськрайцентру зайнятості про визнання дій неправомірними, стягнення моральної шкоди,-
ВСТАНОВИВ:
22 березня 2013 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до Краснодонського міськрайцентру зайнятості про визнання дій неправомірними, стягнення моральної шкоди.
Ухвалою Луганського окружного адміністративного суду від 25 березня 2013 року адміністративний позов ОСОБА_1 до Краснодонського міськрайцентру зайнятості про визнання дій неправомірними, стягнення моральної шкоди, - залишено без руху.
01 квітня 2013 року на адресу Луганського окружного адміністративного суду надійшла заява ОСОБА_1, в якій вона просить суд виправити допущену описку в ухвалі Луганського окружного адміністративного суду від 25.03.2013 року відносно зобов’язання позивача сплатити судовий збір без врахування п.13 ч. 2 ст.3 Закону України «Про судовий збір» та винести додаткове рішення, в якому визначити для позивача спосіб виконання ухвали Луганського окружного адміністративного суду від 25.03.2013 року в апеляційному порядку, вказавши назву та адресу апеляційного суду, котрий є апеляційною інстанцією для Луганського окружного адміністративного суду.
Відповідно до ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження. У разі якщо для внесення виправлень суд визнає за необхідне провести судове засідання за присутності осіб, які беруть участь у справі, ці особи повідомляються про день, час і місце засідання. Неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Ухвалу суду про внесення виправлень у судове рішення чи відмову у внесенні виправлень може бути оскаржено.
Керуючись ст. 165, 169 Кодексу адміністративного судочинства України, -
УХВАЛИВ:
Призначити розгляд заяви про виправлення описки в ухвалі Луганського окружного адміністративного суду від 25 березня 2013 року по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Краснодонського міськрайцентру зайнятості про визнання дій неправомірними, стягнення моральної шкоди у порядку письмового провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_2