Судове рішення #7304089

Справа № 2-6094-09

   

         

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М           У К Р А Ї Н И

25 грудня  2009  року Соснівський   районний суд м. Черкаси у складі:

головуючого – судді -   Романенко В.А .

            при секретарі –     Макаренко І.І.

розглянувши на попередньому відкритому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання  шлюбу,  –

В С Т А Н О В И В:

    ОСОБА_1  звернулась   до суду  з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що 20 листопада 2004  року    між сторонами  зареєстрований  шлюб  у відділі реєстрації актів громадського стану  по місту Черкаси, актовий запис №  1688

Від шлюбу сторони мають неповнолітню доньку ОСОБА_3  Дмитра, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка  після розірвання шлюбу залишається проживати з позивачем.

      Сімейні та подружні відносини між сторонами припинені  в  жовтня 2009 році, сторони не знаходять порозуміння у вирішенні  спільних питань сімейного життя,  внаслідок чого виникають сварки, які негативно впливають  на розвиток та виховання неповнолітньої дитини. Спільне господарство не ведеться,   збереження шлюбу не можливе, тому позивачка звернулася  з даним позовом до суду.  Просить суд розірвати шлюб з відповідачем, судові витрати просить покласти на нього.

    В судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала,  просила суд розірвати шлюб  з відповідачем, пояснивши, що шлюб носить формальний характер, про умови проживання та утримання дитини  досягли домовленості..

    Відповідач в судовому  засідання не заперечував проти задоволення позову.

Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку , встановленому ст. 174 ЦПК України. Згідно з ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.    

     Заслухавши пояснення позивачки, відповідача, дослідивши матеріали справи суд вважає, що позов підлягає задоволенню, оскільки сім’я розпалася остаточно,  для відновлення сім’ї можливостей немає, сторони сімейних відносин не підтримують і поновлювати їх не збираються, спільне господарство не ведеться. Майнового спору між сторонами немає. Домовленість про проживання та  утримання  дитини  досягнута.

Керуючись ст.ст. 130, 174 ЦПК України, ст.ст. 105 ч. 2, 109, 114 ч. 2 Сімейного Кодексу України, суд, -

В И Р І Ш И В:

            Позов задовольнити.

Шлюб між  ОСОБА_1 до ОСОБА_2,    зареєстрований    20 листопада 2004  року  в відділі реєстрації актів громадського стану по м. Черкаси Черкаського міського управління юстиції Черкаської області  актовий запис № 1688  - розірвати.

При отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути мито в доход держави з   ОСОБА_2  – 17 грн.,   ОСОБА_1  - від сплати мита звільнити.  

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги,  або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Головуючий:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація