Справа №3-3385/09
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 грудня 2009року суддя Дніпровського районного суду м. Херсона Заболотний В.М., розглянувши матеріали про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.203 Кодексу України, відносно:
гр. ОСОБА_1 ОСОБА_2, 12.11.1959р.н., місце народження: ОСОБА_1, не працюючої, місце проживання: ІНФОРМАЦІЯ_1, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_2 з 23.03.2008року порушує правила перебування іноземних громадян на території України, а саме знаходиться без реєстрації проживання.
За вказане правопорушення передбачена відповідальність згідно з ч.1 ст.203 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
В судовому засіданні особа, яка притягається до адміністративної відповідальності свою провину у скоєнні правопорушення визнала в повному обсязі.
Також провина ОСОБА_2 у здійсненні правопорушення передбаченого ч.1 ст.203 КУпАП підтверджується матеріалами справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення.
Таким чином суддя вважає доведеною провину ОСОБА_2 у скоєні правопорушення передбаченого ст.203 ч.1 КУпАП.
Відповідно до ст.22 КпАП України, при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
При визначені виду та міри адміністративного стягнення суддя враховує характер вчиненого правопорушення, особу яка притягається до адміністративної відповідальності її майновий стан. Обставин, що обтяжують покарання не вбачається. В якості обставин, що пом’якшують адміністративне стягнення, суддя бере до уваги визнання особою, яка притягається до адміністративної відповідальності своєї вини та щире розкаяння у скоєному, факт того, що він є єдиним утримувачем у сім’ї.
Враховуючи наведене, суддя вважає, за можливе звільнити ОСОБА_2 від адміністративної відповідальності та обмежитись щодо нього у сним зауваженням
Керуючись ст.ст.22, 33 – 35, 203, 221, 268, 283, 287, 289 КпАП України, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Звільнити ОСОБА_2 від відповідальності за скоєне правопорушення, передбачене ч.1 ст.203 КпАП України, обмежившись усним зауваженням.
На постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано скаргу протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Строк пред’явлення постанови до виконання – три місяці.
Постанова набрала чинності «___»________________200__року
Суддя Заболотний В.М.