Справа № 1-16/2007 p.
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 лютого 2007 року Золочівський районний суд Львівської області
в складі судді Гуляка В.В.
при секретарі Мацайло О.М.
за участю прокурора Сеньківа О.Я.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Золочеві справу про обвинувачення
ОСОБА_1, уродженки і жительки АДРЕСА_1, українки, громадянки України, безпартійної, освіта середня-сігеціальна, невійськовозобов'язаної, не одруженої, не працюючої, раніше не судимої, по ст. 122 ч.1 КК України,
встановив:
ОСОБА_1 20 листопада 2006 р. біля 07-00 год. ранку у квартирі АДРЕСА_2 перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння під час конфлікту із ОСОБА_2, який виник на грунті взаємних неприязних відносин, умисно нанесла останній декілька ударів черевиком в різні частини тіла і цими діями спричинила потерпілій тілесні ушкодження середньої тяжкості у вигляді перелому 5-ої п'ястної кістки лівої кисті.
Вину свою в цьому підсудна визнала повністю і показав, що 20 листопада 2006 р. біля 07-00 год. ранку у квартирі АДРЕСА_2 між нею і ОСОБА_2 на грунті взаємних неприязних відносин виник конфлікт. Під час конфлікту вона завдала останній удар черевиком у руку, що і могло спричинити перелом.
Крім повного визнання своєї вини підсудною, її вина підтверджується й іншими доказами по справі, правомірність і об'єктивність яких нею визнана і не оспорюється.
Оцінивши зібрані по справі докази суд вважає, що вина підсудної доведена повністю.
Дії ОСОБА_1 суд кваліфікує за ст. 122 ч.1 КК України, тобто умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження.
Визначаючи покарання за вчинений злочин, суд враховує тяжкість злочину, особу винної, обставини, що пом'якшують і обтяжують покарання.
Вину свою ОСОБА_1 визнала повністю і у вчиненому щиро розкаюється. За місцем проживання вона характеризується позитивно. Потерпіла претензій до неї немає. Раніше підсудна до кримінальної відповідальності не притягувалась.
Ці обставини є такими, що пом'якшують покарання.
Обтяжуючою покарання обставиною є вчинення злочину в стані алкогольного сп'яніння.
Беручи до уваги особу винної та всі пом'якшуючі покарання обставини, які істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого суспільно-небезпечного діяння, суд вважає, що покарання підсудній слід обрати із застосуванням ст. 69 КК України, тобто перейти до більш м'якого покарання, не зазначеного в санкції статті 122 ч.1 КК України.
Враховуюче наведене, суд вважає, що для виправлення і перевиховання ОСОБА_1 їй слід обрати покарання у вигляді штрафу.
Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд -
засудив:
ОСОБА_1 по ст. 122 ч.1 КК України, із застосуванням ст. 69 ч.1 КК України, на 1000 грн. штрафу.
Міру запобіжного заходу залишити без змін - підписку про невиїзд до вступу вироку в законну силу.
Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Львівської області протягом 15 діб з дня його оголошення.