Судове рішення #7282851

копія

Справа №1- 161    

   2009 рік

В И  Р О  К  

іменем України

7 жовтня 2009  року      Хмільницький міськрайонний суд Вінницької  області

          в складі

 головуючої                                Білої Л.М.

при секретарі                              Янюк А.Й.

з участю  прокурора                  Магдій Ю.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні      в м. Хмільнику

справу  про обвинувачення

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2  та жителя ІНФОРМАЦІЯ_3, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_4, не одруженого, не працюючого, раніше  судимого 8 серпня 1996 року Хмільницьким міськрайонним судом по ст. ст. 140 ч. 3,  142 ч. 2 КК України до 4 років позбавлення волі; 1 вересня 1998 року Крижопільським ройонним судом Вінницької області за ст. 183 ч. 2 КК України до 5 років та 6 місяців позбавлення волі та звільненого 26 лютого 2004 року, -  

у вчиненні злочину, передбаченого ст. 395 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

Підсудній ОСОБА_1, відносно якого постановою Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області від 3 лютого 2009 року встановлений адміністративний нагляд строком на один рік і встановлені певні обмеження, з метою ухилення від адміністративного нагляду приблизно 10 лютого 2009 року самовільно, без дозврлу Хмільницького МВ, залишив місце свого проживання і виїхав в с. Лучин, Попільнянського району, Житомирської області, де перебував один тиждень, після чого поїхав в м. Одеса де перебував один місяць, звідки поїхав у м. Київ, де перебував до 6 травня 2009 року.

 Свою вину у вчинені вказаного злочину підсудній ОСОБА_1 визнав повністю і показав, що він проживає зі своєю бувшою дружиною та  двома дітьми в с. Лозна куди він повернувся з місць позбавлення волі. 3 лютого 2009 року відносно нього було встановлено адміністративний нагляд на один рік. При цьому йому були встановлені такі обмеження: заборона виходити з  будинку за постійним місцем проживання з 23.00 до 6.00 год. наступної доби; заборона виїзду в особистих справах за межі  Хмільницького району без дозволу Хмільницького МВ; з’являтись на реєстрацію в кожний  2-й та 4-й понеділок в Хмільницьке МВ; заборона відвідувати  кафе, бари  та інші  заклади торгівлі, де продаються спиртні напої на розлив з ціллю їх вживання на всій території району. Приблизно 10-11 лютого 2009 року він поїхав до різних в с. Лучин, Попільнянського району, Житомирської області, де перебував приблизно один тиждень, звідки поїхав до м. Одеса, де перебував приблизно один місяць, звідки поїхав до м. Києва, до своєї сестри ОСОБА_2 Повернувся додому 6 травня 2009 року. Просить не призначати максимальну міру покарання, оскільки він щиро розкаюється, вчинив в силу збігу сімейних обставин, так як мав намір знайти роботу, оскільки сім"я знаходиться у важкому матеріальному становищі.

Крім повного визнання своєї вини самим підсуднім ОСОБА_1 його вина у вчиненні вказаного злочину доведена повністю матеріалами кримінальної справи.

Суд, відповідно до ст. 299 КПК України, визнає недоцільним досліджувати докази стосовно фактичних обставин справи, які ніким  не оспорюються,  так як ОСОБА_1. повністю визнає свою вину і просить застосувати спрощений порядок дослідження доказів, підсудній розуміє зміст цих обставин і суд  переконаний у добровільності та істинності його позиції.

               Суд вважає, що дії підсудного ОСОБА_1 слід кваліфікувати за ст.395 КК України, так як він самовільно залишив місце проживання з метою ухилення від адміністративного нагляду.

               Обираючи вид та міру кримінального покарання пудсудньому ОСОБА_1, суд враховує, що він раніше судимий, вчинив злочин невеликої тяжкості та те, що він посередньо характеризується по місцю проживання, однак враховує і те, що він повністю визнав себе винним у вчиненні злочину невеликої тяжкості, щиросердно розкаюється у вчиненому, активно сприяв розкриттю злочину, має постійне місце проживання, у нього на утриманні знаходиться дружина та двоє дітей, злочин вчинив внаслідок збігу тяжких сімейних обставин, а тому враховуючи обставини, що пом"якшують покарання та істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину, суд вважає за можливе не застосовувати максимальну міру покарання, передбачену ст. 395 КК України.

Керуючись ст.ст.299, 323, 324 КПК  України, суд, -

ЗАСУДИВ:

              ОСОБА_1 визнати винним за ст. 395 КК України і призначити покарання у вигляді одного місяця арешту.

              Запобіжний захід відносно засудженого ОСОБА_1 до вступу вироку в законну силу обрати утримання під вартою, взявши його під варту з залу суду.              

               Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Вінницької області  через Хмільницький міськрайонний суд протягом  15 діб з моменту його проголошення.    

                                            Головуюча: /підпис/

                                                        З оригіналом вірно:

                   Голова

Хмільницького міськрайонного суду                                         ОСОБА_3

                ОСОБА_4Фігурська

                                                          Довідка

                             Вирок набрав чинності  21 жовтня  2009 року

                   Голова

Хмільницького міськрайонного суду                                        ОСОБА_3

                ОСОБА_4Фігурська

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація