ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ
25 листопада 2009 року №2а-6384/09/0870
Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Конишева О.В., перевіривши матеріали адміністративного позову
За позовною заявою : ОСОБА_1
до : ОСОБА_2, голови комісії Територіального управління Головавтотрансінспекції в Запорізької області, головного спеціаліста відділу ліцензування Територіального управління Головавтотрансінспекції в Запорізької області
про : визнання дій неправомірними
ВСТАНОВИВ:
24.11.2009 ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом до ОСОБА_2, голови комісії Територіального управління Головавтотрансінспекції в Запорізької області, головного спеціаліста відділу ліцензування Територіального управління Головавтотрансінспекції в Запорізької області, в якому просить визнати дії голови комісії Територіального управління Головавтотрансінспекції в Запорізької області неправомірними.
Спір виник із публічно-правових відносин, у яких позивач є суб’єктом владних повноважень. Зазначений спір згідно із ст.17 КАС України належить до компетенції адміністративних судів та має розглядатися у порядку адміністративного судочинства.
Відповідно до ч. 2 ст. 18 КАС України підсудний окружним адміністративним судам.
Підстави для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
В процесі підготовчого провадження суддя встановив необхідність витребувати у сторін всі наявні в них документи та матеріали, які можуть бути використані як докази у справі.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 107, 120, п. 4 ч. 1 ст. 121, ст.ст. 160, 165 КАС України, суддя
УХВАЛИВ:
1. Відкрити провадження у справі № 2а-6384/09/0870, закінчити підготовче провадження та призначити судове засідання на 16 грудня 2009 року , яке відбудеться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, 65-в в залі судових засідань № 8 об 11 год. 00 хв. Справа розглядатиметься одноособово суддею Конишевою О.В.
2. Запропонувати подати до початку судового засідання:
позивачу: довіреність на представника, письмово надати нормативне та документальне обґрунтування (витяги із законодавства) заявлених вимог; спірний акт з матеріалами його оскарження (за наявності); докази порушення відповідачем вимог чинного законодавства під час проведення перевірки та винесення акту; листування між сторонами у справі по суті спору (з доказами направлення або вручення кореспонденції); належно засвідчені копії витребуваних документів надати у справу, оригінали – для огляду. Також пропонуємо надати позовну заяву в електронному вигляді.
відповідачу: у разі невизнання адміністративного позову подати документи, які посвідчують правовий статус підприємства відповідача (Положення про інспекцію, довідку про включення до Єдиного державного реєстру); належним чином оформлену довіреність
на представника; нормативні обґрунтування своїх заперечень на позов (витяги із законодавства); посвідчення на проведення перевірки позивача; акти перевірки; докази правомірності складання спірного акту та проведення перевірки; докази вчинення позивачем порушення, на підставі якого складено спірний акт; листування між сторонами у справі (з доказами направлення або вручення кореспонденції); належно засвідчені копії витребуваних документів надати у справу , оригінали – суду для огляду.
3. Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі разом з пам’яткою про їх права та обов’язки, відповідачеві – копію позовної заяви та додані до неї документи.
4. У судове засідання викликати повістками осіб, які беруть участь у справі. Явку сторін у судове засідання визнати обов’язковою. У разі неможливості прибути у судове засідання сторін, або їх представників, пропонуємо подати клопотання про розгляд справи без участі представника.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту постановлення.
Суддя О.В. Конишева
Суддя О.В. Конишева
Права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі (ст.49 КАС України).
1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов’язки.
2. Особи, які беруть участь у справі, зобов’язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов’язки.
3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:
1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;
2) знайомитися з матеріалами справи;
3) заявляти клопотання і відводи;
4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;
5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;
6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;
7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;
9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;
10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;
11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.
4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.