Судове рішення #7275315

Справа № 2-865/2009

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

У Х В А Л А

            27 жовтня 2009 року Авдіївський міський суд Донецької області в складі:  

             головуючого судді: Макарова О.П.,

             при секретарі: Лебедєвій С.Ш.,

             розглянув у попередньому відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Авдіївка справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

                                   В С Т А Н О В И В:

             Позивачка ОСОБА_1 звернулась до суду із позовною заявою до відповідача ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, мотивуючи позовні вимоги тим, що перебуває з відповідачем у шлюбі з 10 грудня 1994 року, який зареєстровано Горліським міським відділом реєстрації актів громадянського стану Донецької області, актовий запис - № 2307. Від спільного життя мають неповнолітніх дітей – ОСОБА_3, народження 16 січня 1997 року та ОСОБА_4, народження 25.12.2003 року. Сумісне життя з відповідачем не склалося, сімейні стосунки між ними припинилися, в сім’ї відсутнє взаємопорозуміння, почуття кохання та поваги втрачено. Сімейних відносин з відповідачем не мають, мешкають окремо. На примирення не згодна – просила шлюб розірвати.

             В судовому засіданні позивачка заявила клопотання про закриття провадження по справі, у зв’язку з примиренням з відповідачем та її відмовою від позову.

             У зв’язку з відмовою позивачки від позову судом було роз’яснено наслідки закриття провадження  по справі, передбачені  ст. 206 ЦПК України.

             Відмова від позову позивачки не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.

             Таким чином  суд має всі підстави для прийняття у позивачки відмови від позову про закриття провадження по справі.

             Керуючись п. 3 ст. 205, ст. ст. 209, 210, ЦПК України, -

У Х В А Л И В:

             Прийняти  відмову ОСОБА_1 від позову.

             Провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - закрити.

             Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Авдіївський міський суд Донецької області шляхом подання заяви про апеляційне оскарження ухвали протягом 5 днів з моменту оголошення ухвали з подальшим поданням протягом 10 днів апеляційної скарги на ухвалу, або шляхом подання апеляційної скарги без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду Донецької області через Авдіївський міський суд протягом 5 днів з моменту оголошення ухвали.

             Суддя:  

                           

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація