- яка притягається до адмін. відповідальності: Христан Володимир Васильович
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
П О С Т А Н О В А
Справа № 348/1265/18
16 липня 2018 року м. Надвірна
Суддя Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області Флоряк Д.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Коломийського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, місце проживання ІНФОРМАЦІЯ_2. Стрільців,13, Надвірнянського району, Івано-Франківської області, українця, громадянина України
за ст. 185 КУпАП,-
ВСТАНОВИВ:
25.06.2018 до Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області надійшли матеріали адміністративної справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 за ст.185 КУпАП .
З матеріалів адміністративної справи, зокрема протоколу про адміністративне правопорушення, вбачається, що 12.06.2018 року близько о 23:20 год. в м. Коломия, по вул. Мазепи, ОСОБА_2, перебуваючи в стані алкогольного сп»яніння, висловлювався нецензурною лайкою, на зауваження працівників поліції не реагував, шарпаючи при цьому за форменний одяг та намагаючись втекти, чим вчинив злісну непокору законній вимозі поліцейського.
В судове засідання, яке було призначено на 10.07.2018 року ОСОБА_2 не з’явився з невідомих суду причин, , про день та час слухання справи був повідомлений завчасно і належним чином,про що свідчить рекомендоване повідомлення, заяви про причини неявки чи слухання справи в його відсутність суду не подавав.
Постановою суду від 10.07.2018 року працівникам Надвірнянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області було доручено застосувати примусовий привід ОСОБА_2 в судове засідання на 16.07.2018 року на 08:30 год., однак привід не виконано.
Згідно вимогам ст.277 КУпАП, справи про адміністративні правопорушення, передбачені ст.185 КУпАП розглядаються протягом доби за участю правопорушника, що в даний час унеможливлює розгляд даної справи.
За вказаних підстав матеріали даної адміністративної справи слід повернути Коломийському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області для доопрацювання.
Керуючись ст. 221,251, 283 КУпАП, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Матеріали адміністративної справи про притягнення до адмінвідповідальності ОСОБА_2 за ст. 185 КУпАП повернути Коломийському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області для доопрацювання.
Суддя Флоряк Д.В.
- Номер: 3/348/442/18
- Опис: Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 348/1265/18
- Суд: Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області
- Суддя: Флоряк Д.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 25.06.2018
- Дата етапу: 16.07.2018