Судове рішення #72519481


У Х В А Л А


Справа № 2/0516/548/2012


       27 червня 2012 року Дружківський міський суд Донецької області у складі:


у складі:       головуючого                           судді      Сєрікової О.О.

                      при секретарі                                        Віслогузовій Т.В.

                      за участю

                      позивача                                                 ОСОБА_1

                      адвоката                                                  ОСОБА_2

                      відповідача                                             ОСОБА_3

                      представника відповідача                     ОСОБА_4

                      співвідповідача                                       ОСОБА_5

при розгляді у  відкритому судовому засіданні в залі суду міста Дружківки цивільної справи за позовом   ОСОБА_1  до ОСОБА_3, ОСОБА_5 про визнання угоди удаваною, визнання угоди між сторонами угодою купівлі-продажу, визнанні квартири спільною власністю подружжя та права власності на 1/2 частину квартири,


                                                              В С Т А Н О В И В:

В провадженні Дружківського міського суду знаходиться цивільна справа за позовом  позивача ОСОБА_1 до відповідачів про визнання угоди удаваною.

В судовому засіданні представник відповідача ОСОБА_4 заявила клопотання, підтримане відповідачем ОСОБА_3, про зупинення розгляду справи у зв'язку із їх зверненням до прокуратури міста Дружківки із заявою про отримання незаконним  шляхом позивачкою документів, доданих до матеріалів справи.

Суд, вислухавши думку учасників судового засідання, вважає, що клопотання не підлягає задоволенню з таких підстав.

Статтями  201 та 202 ЦПК України передбачені випадки, в яких суд зобовязаний, або має право  за заявою сторони  зупинити провадження по справі.

Підстав для зупинення провадження по справі до отримання відповіді по заяві, законом не передбачено,   тому у задоволенні клопотання необхідно відмовити.

На підставі ст.ст.201, 202  ЦПК України,

суд

                                                              У  Х  В  А  Л  И  В:

Відмовити в задоволенні клопотання представника відповідача ОСОБА_4 про зупинення провадження по справі.






               Суддя: Сєрікова О. О.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація