Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #723403

                             Справа    1-25/2007

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12.02.2007 року                        Голованівський районний суд Кіровоградської області

у складі головуючого судді                                 Бутенко О.Ф.

при секретарі                                        Швець Н.П.

з участю прокурора                                          Ковбасюка Є.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в сел. Голованівськ справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця АДРЕСА_1, українця, громадянина України, освіта повна загальна середня, не одруженого, утриманців та пільг не має, військовозобов"язаного, стан здоров"я задовільний, не судимого, працюючого газоелектрозварювальником ВАТ "ПФК", мешканця АДРЕСА_1 по ч.1 ст. 185 КК України

встановив:

В листопаді 2006 року ОСОБА_1 вчинив таємне викрадення чужого майна (крадіжку) при таких обставинах:

13.11.2006 року у вечірній час в с. Липовеньке Голованівського району ОСОБА_1, з метою таємного викрадення чужого майна та обернення його на свою користь, шляхом вільного доступу, перебуваючи в будинку, що належить ОСОБА_2., таємно викрав мобільний телефон "Моторола Е-1" у ОСОБА_3, чим заподіяв останньому матеріальні збитки на загальну суму 855 грн.

Допитаний в судовому засіданні підсудний ОСОБА_1 свою вину в таємному викраденні чужого майна визнав повністю і пояснив, що у листопаді 2006 року у вечірній час він перебував у будинку ОСОБА_2. в с Липовеньке разом зі своїм знайомим ОСОБА_3., де побачив, що на ліжку лежить ОСОБА_3., а біля нього лежить мобільний телефон "Моторола Е-1". Переслідуючи умисел на таємне викрадення чужого майна та обернення його на свою користь, він підійшов до ліжка, взяв мобільний телефон "Моторола Е-1", який належить ОСОБА_3. та поклав собі до кишені, після чого ще деякий час був у будинку, а потім поїхав додому.

Розкаюється, просить його суворо не карати, не позбавляти волі. В силу ст. 299 КПК України суд   в оцінку доказів, представлених   досудовим слідством, не входить, так як фактичні обставини справи та розмір матеріальних збитків ніким не оспорюються.

По місцю проживання та роботи підсудний ОСОБА_1. характеризується позитивно, а/с-35-36, проходив службу в Збройних Силах України, а/с-31-34, стан його здоров"я задовільний, на "Д" обліку не знаходиться, а/с-29, психічними захворюваннями не хворіє, раніше не судимий, а/с-28, має постійне місце проживання та роботи, а/с-25-27.

Суд, заслухавши підсудного, дослідивши матеріали справи, дійшов до висновку, що підсудний ОСОБА_1 таємно викрав чуже майно, вина його доведена і його дії вірно кваліфіковані досудовим слідством по ч.1 ст. 185 КК України як крадіжка без кваліфікуючих ознак.

Призначаючи міру покарання підсудному ОСОБА_1, суд враховує

 

2

характер та ступінь суспільної небезпечності злочину, що відноситься до категорії середньої тяжкості, особистість підсудного, що характеризується позитивно, не судимий, щире каяття та відшкодування збитків як пом"якшуючі покарання обставини, обтяжуючих покарання обставин суд не встановив і вважає, що його виправлення та перевиховання можливе без ізоляції від суспільства, до нього доцільно застосувати мінімальну міру покарання в вигляді штрафу.

Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд

засудив:

ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України та призначити йому покарання в вигляді штрафу в розмірі 30 (тридцяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 510(п"ятсот десят) грн.

Речові докази по справі - мобільний телефон "Моторола Е-1" повернути за належністю ОСОБА_3

На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Кіровоградської області через Голованівський районний суд протягом 15 (п"ятнадцяти) діб з моменту його проголошення.