ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 листопада 2009 року.
Суддя Гусятинського районного суду Тернопільської області Лисюк І.О., розглянувши матеріали, які надійшли від Державної податкової інспекції в Гусятинському районі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українку, громадянку України, жительку с. Яблунів Гусятинського району Тернопільської області, працюючу барменом у барі ПП ОСОБА_2 за ст. 155-1ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
в становив:
ОСОБА_1 12.10.2009 року, будучи барменом у барі ПП ОСОБА_2 в с. Яблунів, не провела розрахункову операцію через РРО, не забезпечила відповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів у звіті РРО, чим порушила ст.3 п. 1,2,9,13 Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” від 01.06.2000 року.
Порушник ОСОБА_1 у судове засідання не з’явилася, хоча належним чином була повідомлена про час і місце розгляду справи.
Факт вчинення адміністративного правопорушення стверджується протоколом про адміністративні правопорушення серії КН № 673916 від 12.10.2009 року.
Вважаю, що в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст.155-1ч.1 КУпАП.
На підставі наведеного та враховуючи характер і ступінь суспільної небезпеки вчиненого адміністративного правопорушення, особу правопорушника, вважаю, що адміністративне стягнення слід обрати у вигляді штрафу.
Керуючись ст. 155-1ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
постановив:
Застосувати адміністративне стягнення відносно ОСОБА_1 у вигляді 34 ( тридцять чотири) грн. штрафу.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Тернопільської області через Гусятинський районний суд.
Суддя: