№ 1-699/09
ВИРОК
іменем України
30 вересня 2009 року Октябрський районний суд м.Полтави в складі
головуючого – судді Нізельковської Л.В.
при секретарі – Загорулько О.С.
за участю прокурора – Антонова С.В.
потерпілого – ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Полтаві справу про обвинувачення
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, розлученого, не працюючого, в силу ст. 89 КК України не судимого, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_4,
за ст. 185 ч.1 КК України,
встановив:
16.07.2009 приблизно о 13.00 год. ОСОБА_2 в приміщенні ДНЗ №17 «Школа здоров’я» по вул.Калініна, 46 в м.Полтаві таємно викрав будівельний інструмент: електродриль з ударним механізмом «Бош» вартістю 782 грн., електродриль «Хітачі» вартістю 672 грн., кутову шліфувальну машинку «Бош» вартістю 912 грн., що належить ОСОБА_1, чим спричинив потерпілому матеріальної шкоди на загальну суму 2366 гривень.
Допитаний у суді ОСОБА_2 повністю визнав свою вину в пред’явленому обвинуваченні. Розповів обставини вчинення злочину. Щиро розкаявся у скоєному.
На підставі ч.3 ст.299 КПК України докази стосовно тих фактичних обставин, які ніким не оспорювались, судом не досліджувались.
Кваліфікація дій ОСОБА_2 за ст.185 ч.1 КК України знайшла своє підтвердження у суді, оскільки встановлено, що він таємно викрав чуже майно.
При призначенні покарання суд враховує ступінь суспільної небезпеки вчиненого злочину, конкретні обставини справи, особу підсудного, який в силу ст. 89 КК України не судимий, позитивно характеризуються, його похилий вік.
Обставинами, які в силу ст.66 КК України пом’якшують покарання підсудного, є щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину.
Обставин, що згідно ст.67 КК України обтяжують покарання, судом не встановлено.
Підсудний лікування від залежності до психоактивних речовин не потребує.
З урахуванням викладених обставин суд приходить до висновку про можливість виправлення підсудного без відбування покарання.
Керуючись ст.ст.323, 324 КПК України, суд –
засудив:
ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 185 ч.1 КК України, і призначити йому покарання вигляді двох років позбавлення волі.
На підставі ст.75 КК України звільнити ОСОБА_2 від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 1 рік.
Відповідно до ст.76 КК України зобов’язати ОСОБА_2 протягом іспитового строку періодично з’являтися для реєстрації до кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти зазначену інспекцію про зміну місця проживання та роботи.
Речові докази залишити власнику. (а.с.81)
Запобіжний захід до набрання вироком законної сили залишити у вигляді підписки про невиїзд.
На вирок може бути подано апеляцію до Апеляційного суду Полтавської області через Октябрський районний суд м.Полтави протягом 15 діб з моменту оголошення.
Суддя Л.В.Нізельковська