Справа № 3-853
2009 р.
П О С Т А Н О В А
29 грудня 2009 року Білокуракинський районний суд
Луганської області
Суддя Білокуракинського районного суду Луганської області Баранов С.Б., розглянувши матеріали, які надійшли з Білокуракинського РВ ГУМВС України в Луганській області про притягнення до адміністративної відповідальності в відношенні
ОСОБА_1
ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2 Російської Федерації, гр.України, не працюючого, зареєстрованого та мешкаючого за адресою: вул.Чапаєва б.301-д смт.Білокуракине Луганської області,
за ст.178 ч.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В:
29.12.2009 року о 12:30 годині ОСОБА_1 знаходився в нетверезому стані на вул.Кірова в смт.Білокуракине Луганської області, мав шатку ходу, неохайний зовнішній вигляд, невиразну мову, чим ображав людську гідність та громадську мораль.
В залі судового засідання ОСОБА_1 свою провину в скоєні правопорушення визнав повністю, щиро розкаюється, просив суд його суворо не карати.
В діях ОСОБА_1 вбачається склад правопорушення, передбаченого статтею 178 частиною 3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.178, 283, 284 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И В :
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.3 ст.178 КУпАП та призначити йому стягнення у вигляді адміністративного арешту строком на одинадцять діб.
Відлік відбуття адміністративного арешту почати з 29 грудня 2009 року з 15:30 години.
Зобов’язати Білокуракинський РВ ГУМВС України в Луганській області виконати вказану постанову.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Луганської області протягом десяти днів з моменту її проголошення.
Суддя Білокуракинського районного суду
Луганської області ОСОБА_2