Судове рішення #7214296

Справа № 1-901/09

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31 липня 2009 року                                                                                м. Хмельницький

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області в складі:

головуючого - судді Піндрака О.О.,

при секретарі Беднарській А.А.,

з участю прокурора Божка О.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Хмельницькому кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, українки, громадянки України, ІНФОРМАЦІЯ_3, розлученої, непрацюючої, на утриманні одна неповнолітня дитина, мешканки           ІНФОРМАЦІЯ_4, раніше судимої 31.10.2008 р. Хмельницьким міськрайонним судом Хмельницької області за ч. 1 ст. 185 КК України до штрафу в сумі 600 грн. (вирок не виконаний),

за ч. 3 ст. 185 КК України,

встановив:

ОСОБА_1, працюючи на посаді кастелянші в Хмельницькій міській дитячій лікарні, 13.07.2008 р. в кабінеті старшої медсестри відділення травмпункту цієї лікарні ОСОБА_2М, скориставшись відсутністю останньої, з її сумочки таємно викрала кредитну картку ТОВ "Дельта банк" з візиткою, на якій було зазначено Пін-Код до картки, які належать ОСОБА_2

14.07.2008 р. близько 13 год. ОСОБА_1 в банкоматі ВАТ КБ "Надра", що по вул. Хотовицького в місті Хмельницькому, скориставшись вказаною кредитною карткою, заволоділа грошовими коштами в сумі 2950 грн., чим завдала потерпілій ОСОБА_2 матеріального збитку на вказану суму.

В суді ОСОБА_1 свою вину визнала повністю, пояснивши, що дійсно, за вказаних вище обставин таємно викрала належні ОСОБА_2 кредитну картку з візиткою, за допомогою яких заволоділа грошовими коштами в сумі 2950 грн.

Ці фактичні обставини справи в судовому засіданні ніким не оспорюються.

Таким чином, дії ОСОБА_1 слід кваліфікувати за ч. 3 ст. 185 КК України, як таємне викрадення чужого майна, поєднане з проникненням у сховище.

При обранні виду та міри покарання суд враховує характер та ступінь суспільної небезпечності вчиненого злочину, обставини справи, особу винної.

Обставиною, що пом’якшує покарання ОСОБА_1, є її щире каяття.

Обставин, що обтяжують покарання підсудній, не встановлено.

Суд враховує, що ОСОБА_1 раніше судима, характеризується посередньо, має на утриманні неповнолітню дитину. За таких обставин суд приходить до висновку, що їй слід призначити покарання у виді позбавлення волі. Також, на думку суду, виправлення підсудної можливе без відбування покарання, а тому у відповідності до ст. 75 КК України ОСОБА_1 слід звільнити від його відбування з випробуванням.

Потерпіла ОСОБА_2 в судове засідання не з’явилася, а тому її цивільний позов не підлягає розгляду в порядку, передбаченому ст. 291 КПК України.

Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд

засудив:

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого  ч. 3 ст. 185 КК України, та призначити їй покарання у виді трьох років позбавлення волі.

Відповідно до ч. 4 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення покарання, визначеного вироком Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 31 жовтня 2008 року, остаточно призначити його у виді трьох років позбавлення волі.

Відповідно до ст. 75 КК України ОСОБА_1 звільнити від відбування покарання з випробуванням і встановити їй іспитовий строк тривалістю один рік.  

Міру запобіжного заходу ОСОБА_1, до набрання вироком чинності, залишити попередню – підписку про невиїзд.

Цивільний позов ОСОБА_2 залишити без розгляду.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку протягом п'ятнадцяти діб з моменту його проголошення.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація