Справа № 2а -98/08р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМУКРАЇНИ
29.10.2008 года Вільнянский районний суд Запорізької області в складі:
головуючого судді Чорненко Л. І.,
при секретарі Тарасовій О. М. ,
народних засідателів Ситнік А.І. та Клименко Н.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Вільнянськ справу за заявою ОСОБА_1 про оголошення померлим ОСОБА_2
ВСТАНОВИВ:
Заявник суду пояснив наступне: 11.09.1997 року вона уклала шлюб з ОСОБА_2 Після реєстрації шлюбу мешкали в м. Мелітополі. Через 2 роки ОСОБА_2 з місця проживання зник, куди - заявнику невідомо. Звернувшись за місцем проживання його матері заявник з"ясувала, що та поїхала до Росії, куди конкретно - невідомо. ОСОБА_2 зловживав спиртними напоями, бродяжничав, ніде не працював, що дає підстави заявнику вважати, що він помер. З 1999 року по цей час їй нічого не відомо про місцезнаходження ОСОБА_2 Просить суд оголосити його померлим, оскільки це потрібно заявнику для розірвання шлюбу з ним та укладення нового шлюбу.
Заслухавши заявника, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню, оскільки підтверджується: свідоцтвом про одруження ОСОБА_2 і ОСОБА_2. В., довідкою з адресного бюро м. Мелітополя, що ОСОБА_2 по м. Мелітополю не зареєстрований, довідкою з Мелітопольського РВ УМВС України у Запорізькій області про те, що ОСОБА_2 як безвісти відсутній або як розшукуваний злочинець не значиться.
Керуючись ст. 46, 47 ЦК України, 246, 247, 249 ЦПК України, суд -
ВИРІШИВ:
Оголосити ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, Казахстан, останнє місце проживання ІНФОРМАЦІЯ_3 померлим з 24.09.2008 року.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Запорізької області протягом 20 днів з дня подачі заяви про його оскарження, яка може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення.