Справа 2-о-29/ 2010 р.
Р І Ш Е Н Н Я
Іменем України
24.03.2010 року Петропавлівський районний суд Дніпропетровської області у складі :
головуючого судді Полубан М.П.
при секретарі Філіповій В.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Петропавлівка Дніпропетровської області цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту , що має
юридичне значення ,
В С Т А Н О В И В :
Заявник звернувся до суду з даною заявою, в якій зазначає, що 02.02.2008 року помер його батько ОСОБА_2, власник земельної ділянки згідно Державного акту на право приватної власності ІY-ДП № 026919 від 12.03.2002 року, розміром 5,443 га.
Але при реалізації свого права спадкоємця першої черги за законом, з’ясувалось, що у свідоцтві про народження IV-УР за № 1221501 помилково вказано ім’я та по батькові спадкодавця - ОСОБА_3 і, як наслідок, його по-батькові – ОСОБА_3. Даний факт створює перешкоди в реалізації його законних прав на спадкування. При житті померлий ніколи не ставив під сумнів своє батьківство. Вони жили разом та вели спільне господарство, що можуть підтвердити свідки.
В судовому засіданні заявник підтримав свої заявлені вимоги та дав пояснення по суті справи. Просить суд вимоги задовольнити.
Свідок ОСОБА_4 пояснила, що заявник є її рідним братом. Вони разом прожили все життя разом. Померлий ОСОБА_2 є їхнім рідним батьком. Останній визнавав своє батьківство та ніколи не ставив під сумнів, що заявник, тобто ОСОБА_1 є його рідним сином.
Свідок ОСОБА_5 пояснив, що батька заявника він знає дуже давно. Усі односельчани звали його Стьопою. Про те, що він був ОСОБА_2 він не знав. З відповідальністю може сказати, що заявник ОСОБА_1 та померлий ОСОБА_2 є рідним батьком та сином.
Свідок ОСОБА_6 дала аналогічні свідчення.
Вислухавши заявника , свідків, вивчивши матеріали справи , суд вважає , що заява підлягає задоволенню .
Судом встановлено , що дійсно 02.02.2008 року помер ОСОБА_2, що підтверджується свідоцтвом про смерть серії 1-КИ № 205875.
Згідно паспорту заявника серії АМ 133331, виданого Петропавлівським РВУМВС в Дніпропетровській обл. 05.01.2001 року, ім’я а по-батькові начальника записано ОСОБА_1.
Зважаючи на вище викладене, надані документи та показання свідків підтверджується , що ОСОБА_1 та ОСОБА_2 є рідним батьком та сином.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст 256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами.
На підставі викладеного , керуючись ст. 212-214 , 256 п. 1 ч. 1 ЦПК України , суд –
В И Р І Ш И В :
Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту, що має юридичне значення задовольнити.
Встановити , що ОСОБА_2 є рідним батьком ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути оскаржене протягом 10 днів з дня його проголошення .
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження .
Суддя
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на цивільну справу (окреме провадження)
- Номер справи: 2-о-29/2010
- Суд: Золочівський районний суд Львівської області
- Суддя: Полубан Микола Петрович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.10.2015
- Дата етапу: 05.10.2015
- Номер: 2-о-29/2010
- Опис: про встановлення факту належності спадкового майна
- Тип справи: на цивільну справу (окреме провадження)
- Номер справи: 2-о-29/2010
- Суд: Ружинський районний суд Житомирської області
- Суддя: Полубан Микола Петрович
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.05.2010
- Дата етапу: 07.06.2010