Справа № 2-2095/2006 р.; № 2-190/2007р.
РІШЕННЯ
Іменем України
13 лютого 2007 року Крюківський районний суд М.Кременчука Полтавської області в складі : головуючого судді - Хіневича В.І., при секретарі - Бучинській І.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в М.Кременчуці цивільну справу за позовом фізичної особи -ОСОБА_1 до фізичної особи - ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
Позивачка, ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, який був зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1 року відділом РАГС Крюківським районного управління юстиції м. Кременчука Полтавської області ( актовий запис НОМЕР_1). Місце проживання неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 року визначити з нею. Судові витрати покласти на відповідача.
В судовому засіданні позивачка позов підтримала в повному обсязі та прохала його задовольнити.
Відповідач в судовому засіданні позов визнав повністю, погодився на розірвання шлюбу та визначення місце проживання сина з позивачкою.
Суд, заслухавши сторін та дослідивши докази по справі вважає , що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Шлюб між позивачем і відповідачем зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1 року відділом РАГС Крюківського районного управління юстиції м. Кременчука Полтавської області, ( актовий запис НОМЕР_1) що підтверджується свідоцтвом про шлюб. Подружжя ОСОБА_2 не підтримує шлюбні відносини з ІНФОРМАЦІЯ_3 року. Причиною припинення сімейних відносин стало те, що ми з відповідачем маємо різні погляди на вирішення побутових проблем, ведення домашнього господарства, через що виникали непорозуміння, які в свою чергу переростали у сварки та скандали . Від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження. Примирення між подружжям неможливе, так як подружжя ОСОБА_2 не підтримує і не бажає підтримувати стосунки, а тому шлюб необхідно розірвати.
Оскільки подальше спільне проживання подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам сторін, шлюб підлягає розірванню.
Місце проживання неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження, визначити з позивачкою за згодою сторін.
Державне мито за отримання свідоцтва про розірвання шлюбу суд відносить за рахунок відповідача.
Керуючись ст.ст. 10, 11, 60, 79, 88, 212, 213, 215 ЦПК України , ст.ст. 104, 105, 110, 112, 160, 161 СК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Шлюб, зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1 року відділом РАГС Крюківського районного управління юстиції м. Кременчука, актовий запис НОМЕР_1, між ОСОБА_1 дошлюбне прізвище (ОСОБА_4) та ОСОБА_2- розірвати .
Місце проживання неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження . визначити з матір'ю - ОСОБА_1.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути держмито на користь держави з ОСОБА_2 в сумі 17 грн. ОСОБА_1 від сплати державного мита звільнити.
На рішення суду може бути подана заява про апеляційне оскарження до Апеляційного суду Полтавської області протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.