АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
2007 року січня місяця 30 дня у м. Полтаві колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Полтавської області в складі:
головуючого - МАРТЄВА СЮ.
суддів - АНТОНОВА В.М., ЧІЧІЛЯ В.А.
при секретарі - СУЛИМКАС.В. розглянула у відкритому судовому засіданні провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Київського районного суду м. Полтави від 12 жовтня 2006 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОКВПТГ „Полтаватеплоенерго" про відшкодування матеріальної і моральної шкоди.
Колегія суддів, заслухавши доповідь судді - доповідача,-
ВСТАНОВИЛА:
Ухвалою Київського районного суду м. Полтави від 12 жовтня 2006 року справу за позовом ОСОБА_1 до ОКВПТГ „Полтаватеплоенерго" про відшкодування матеріальної і моральної шкоди передано Октябрському районному суду м. Полтави за підсудністю.
У апеляційній скарзі порушене питання про скасування ухвали з підстав істотного порушення правил підсудності.
Апеляційний суд, перевіривши законність і обґрунтованість ухвали суду першої інстанції у межах заявлених вимог та доводів апеляційної скарги, вважає, що остання задоволенню не підлягає.
Відповідно до п.1 ч.І ст.312 ЦПК України, апеляційний суд відхиляє скаргу і залишає ухвалу без змін, якщо судом першої інстанції постановлено ухвалу з додержанням вимог закону.
Справа №22ц-142 2007 року
Головуючий у першій інстанції: ТУРЧЕНКО Т.В.
Суддя-доповідач: МАРТЄВ СЮ.
2
Згідно ч.2 ст. 109 ЦПК України, позови до юридичних осіб пред'являються в суд за їхнім місцезнаходженням.
На підставі п.2 ч.І ст. 116 ЦПК України, Суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо після відкриття провадження у справі і до початку судового розгляду виявилося, що заяву було прийнято з порушенням правил підсудності.
За таких обставин ухвала суду першої інстанції постановлена з додержанням вимог закону, а підстави для задоволення апеляційної скарги відсутні.
Керуючись ст.ст. 303,307,312,315 ЦПК України, -
УХВАЛИЛА:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 відхилити, ухвалу Київського районного суду м. Полтави від 12 жовтня 2006 року залишити без зміни.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і може бути оскаржена у касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду України протягом двох місяців з дня набрання нею чинності.