Справа № 3 -660/2007
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 січня 2007 року м. Комсомольськ
Суддя Комсомольського міського суду Полтавської області Окунь Т.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Комсомольського MB УМВС України в Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженку с. Іванівка Чигиринського району Черкаської області, українку, громадянку України, з середньо-спеціальною освітою, не
працюючу, є матір'ю неповнолітньої дитини, проживаючу АДРЕСА_1.
за ч. 1 ст. 184 КпАП України,
встановив:
ОСОБА_1 є матір'ю неповнолітньої доньки ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, відносно якої не виконує передбачені законом обов'язки по вихованню та забезпеченню необхідних умов навчання дитини.
Судом встановлено, що неповнолітня ОСОБА_2 числиться ученицею ІНФОРМАЦІЯ_2. У 2006 році закінчила 9 класів. З 01 вересня 2006 року неповнолітня ОСОБА_2 не приступила до занять і не принесла відповідну довідку про подальше навчання в іншому навчальному закладі. Таким чином, починаючи з 01.09.2006 року дитина не відвідує навчальний заклад без поважної причини. Зі слів ОСОБА_1 в кінці серпня 2006 року донька повідомила їй, що навчатися в школі не бажає і зі слів останньої виїхала до м. Києва на заробітки, де на даний час працює її старший брат.
В суді ОСОБА_1 свою вину визнала, суду показала, що впливу на доньку не має і фактично не цікавиться її життям. Через відсутність коштів жодного разу не була у доньки і не знає, в яких умовах проживає та працює дитина.
За місцем проживання ОСОБА_1 характеризується як особа, схильна до вживання алкогольних напоїв.
Враховуючи, що ОСОБА_1 фактично ухилилась від виконання своїх обов'язків по забезпеченню необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітньої дитини, суд з врахуванням характеру вчиненого правопорушення та особи порушниці, керуючись ч. 1 ст. 184 КпАП України,
постановив:
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення в вигляді штрафу в розмірі 51 гривні.
Постанова оскарженню не підлягає.