Судове рішення #7170075

копія                                 Справа 2-3380/2009р.

                          Р І Ш Е Н Н Я

                  І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

 23  грудня 2009 року         Хортицький районний суд м.Запоріжжя

в складі головуючого  судді                    Бондаренко І.В.

                     при секретарі                              Биковій С.Б.

розглянувши   у  попередньому   судовому засіданні  в м. Запоріжжі цивільну справу  за позовом  ОСОБА_1    до   ОСОБА_2     про стягнення  аліментів , –

                    в с т а н о в и в  :

Позивач  звернулась до суду з позовом  до відповідача про  стягнення  аліментів  на  утримання неповнолітніх дітей   в розмірі по  1/6  частині та кожну дитину  та на утримання позивача в розмірі 1/6    частини  з  заробітку відповідача. Також позивач просить стягнути в з відповідача витрати  пов’язані  з оплатою  правової допомоги  у розмірі  300,00 грн.

Відповідач в судовому засіданні  з позовом  погодився в повному обсязі.

Сторони  наполягали на розгляді справи в попередньому судовому засіданні.

У судовому засіданні встановлено,  що сторони перебувають    в зареєстрованому шлюбі з  12.04.2003 р.   Від даного шлюбу  мають неповнолітніх дітей- ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_2, які  перебувають  на утримані у позивача.  В добровільному  порядку  відповідач  матеріальну  допомогу на утримання дітей надає недостатньо.

Також,  на теперішній  час, позивачка  не працює, знаходиться  у відпустці  по догляду  за дитиною , тому вона також потребує  матеріальної допомоги.

Стягнення за виконавчими листами з відповідача не  провадяться, він працює, інших утриманців не має.

Вивчивши  матеріали справи,  суд приходить до висновку  про необхідність задоволення  позовних  вимог, оскільки у відповідності  зі ст. 180  СК України батьки зобов’язані утримувати  свою дитину до досягнення  нею повноліття, а згідно ст.  84 СК України, дружина, з якою мешкає   дитина,  має право  на  утримання від чоловіка- батька дитини,  до  досягнення  дитиною 3-х років.

Керуючись  ст. ст.  10, 60, 209, 212-218 ЦПК України, ст.84,180-183, 191 СК України, суд,

                      В И Р І Ш И В :

Позов задовольнити.

Стягнути аліменти  з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження, уродженця  ІНФОРМАЦІЯ_4  на користь ОСОБА_1     на утримання  неповнолітньої  дитини – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1    в розмірі 1\6 частини з заробітку  відповідача щомісячно, але не менш, ніж 30%  від прожиткового  мінімуму, встановленого  для дитини відповідного віку, починаючи  з  08.12.2009р.  і до повноліття дитини.

Стягнути аліменти з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження, уродженця  ІНФОРМАЦІЯ_4  на користь ОСОБА_1     на утримання  неповнолітньої  дитини – ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_2    в розмірі 1\6 частини з заробітку  відповідача щомісячно, але не менш, ніж 30%  від прожиткового  мінімуму, встановленого  для дитини відповідного віку, починаючи  з  08.12.2009р.  і до повноліття дитини.

          Стягнути аліменти з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження, уродженця  ІНФОРМАЦІЯ_4  на користь ОСОБА_1 на її утримання   в розмірі 1/6   частини з заробітку  відповідача, але не менш, ніж 30%  від прожиткового  мінімуму, встановленого  законодавством щомісячно, починаючи  з  08.12.2009р.  і до досягнення дитиною, ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_2,   трирічного віку, тобто до ІНФОРМАЦІЯ_5 р.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1     витрати  пов’язані  з оплатою  правової допомоги  у розмірі  300,00 грн.

Стягнути  з ОСОБА_2  держмито в держдохід  у розмірі 51,00 грн.

Стягнути  з ОСОБА_2 інформаційно-технічне  забезпечення   розгляду  цивільної  справи    у розмірі  120,00 грн.

Рішення в частині  стягнення аліментів  підлягає негайному  виконанню  в межах суми платежів за один  місяць.

 Рішення може бути оскаржено протягом 10 днів з дня його проголошення шляхом подачі заяви про його апеляційне оскарження, а протягом 20 днів з дня подання такої заяви може бути подана апеляційна скарга через суд першої інстанції.

 Суддя:                                      

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація