Справа № 2-а-9812/09/2270/16
УХВАЛА
14 грудня 2009 року м. Хмельницький
Суддя Хмельницького окружного адміністративного суду Михайлов О.О., розглянувши матеріали адміністративного позову управління праці та соціального захисту населення Кам’янець-Подільської райдержадміністрації до підрозділу примусового виконання рішень відділу виконавчої служби Головного управління юстиції у Хмельницькій області про оскарження дії державного виконавця, -
ВСТАНОВИВ:
Управління праці та соціального захисту населення Кам’янець-Подільської райдержадміністрації звернулось з позовом до підрозділу примусового виконання рішень відділу виконавчої служби Головного управління юстиції у Хмельницькій області про оскарження дії державного виконавця.
Як вбачалось з матеріалів справи, позовна заява підписана представником позивача, проте в довіреності серед перелічених повноважень були відсутні повноваження, які надають право підписувати позовну заяву, а також відсутній документ, що підтверджує сплату судового збору.
23 листопада 2009 року позивачу була направлена ухвала про залишення позовної заяви без руху та надано термін для усунення недоліків позовної заяви.
На виконання ухвали управлінням праці та соціального захисту населення Кам’янець-Подільської райдержадміністрації було надано квитанцію про сплату судового збору та довіреність, за якою надається право підпису представником позовної заяви від 01 грудня 2009 року.
У зв’язку з тим, що позовна заява зареєстрована Хмельницьким окружним адміністративним судом 23 листопада 2009 року, а довіреність, яку надали позивачі від 01 грудня 2009 року, дана довіреність не може бути прийнята судом як документ, що надає право підпису представником даної позовної заяви.
Відповідно до пункту 1 частини 3 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя встановивши, що позивачем не усунуто недоліків позовної заяви, яку залишено без руху, постановляє ухвалу про повернення позовної заяви позивачу.
На підставі встановленого, керуючись пунктом 4 частини 3 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України,
УХВАЛИВ:
Позовну заяву повернути.
Ухвалу про повернення позовної заяви надіслати позивачу.
Попередити позивача, що позовні матеріали будуть йому повернуті супровідним листом рекомендованим поштовим відправленням із зворотною розпискою про їх одержання після спливу терміну для оскарження ухвали про повернення позовної заяви.
Ухвала відповідно до ч. 1 ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом п’яти днів з дня її отримання особою, яка оскаржує ухвалу, за правилами, встановленими ст. ст. 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Михайлов О.О.