Справа №3-4528/09
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЙНИ
16.12.2009 року суддя Кіровського районного суду м. Дніпропетровська Золотарьова В.К., розглянувши матеріали адміністративної справи, що надійшли з Державної податкової інспекції у Кіровському районі м. Дніпропетровська, стосовно:
ОСОБА_1 ,
ІНФОРМАЦІЯ_1,
працюючої директором
ТОВ «Рост – Трейд»,
яка мешкає за АДРЕСА_1
у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 163 -2 КУпАП, -
ВСТАНОВИВ:
При перевірці ТОВ «Рост – Трейд» встановлено несвоєчасне подання до установи банку платіжного доручення на перерахування належної до сплати податків.
Директором ТОВ «Рост – Трейд» ОСОБА_1 було порушено п.п. 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 Закону України від 21.12.2000 року № 2181 – ІІІ «Про порядок погашення обов’язків платників податків перед бюджетами та цільовими фондами» зі змінами та доповненнями.
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 притягалася до адміністративної відповідальності, та на неї було накладено адміністративне стягнення (а.с. 3)
У судове засідання правопорушник ОСОБА_1 не з’явилася, про місце та час розгляду справи була повідомлена належним чином.
Суддя, вивчивши матеріали справи, прийшла до висновку, що в діях ОСОБА_1 міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 163-2 ч.2 КУпАП, тому остання підлягає притягненню до відповідальності.
Керуючись ст.ст. 163 -2 ч.2, 8, 283,284 КпАП України, -
ПОСТАНОВИВ:
Визнати ОСОБА_1, винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 163 -2 КУпАП.
Накласти на ОСОБА_1 стягнення у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 170 (сто сімдесят) гривень.
Постанова набирає чинності після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова може бути оскаржена або на неї може бути винесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду Дніпропетровської області через Кіровський районний суд м. Дніпропетровська.
Суддя
Кіровського районного суду
м. Дніпропетровська В.К. Золотарьова
Строк пред’явлення постанови до виконання три місяці з дня набрання чинності.
Постанова набрала чинності «____»____________ 2009 року.