Судове рішення #7136921

П О С Т А Н О В А

                                                                Справа 3-1081/09

22 квітня  2009 року                                                                                   м. Донецьк

Суддя Куйбишевського районного суду м. Донецька Гаврилов В.А., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов з відділу оформлення ДТП УДАІ ГУМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Донецьк, громадянина України, працюючого засновником Донецького Винного Заводу, мешкаючого за адресою:  АДРЕСА_1 за ст. 124 КУпАП,  -

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 25.03.2009 р. о 10-05 годин по пр. Панфілова в м. Донецьку, керуючи транспортним засобом Mitsubishi Pajero, державний номерний знак НОМЕР_1, рухався по головній дорозі, у бік вул. Щорса.

ОСОБА_2 25.03.09 р. о 10-05 годин по пр. Панфілова – вул. Р. Люксембург в м. Донецьку, керуючи транспортним засобом Skoda Octavia, державний номерний знак НОМЕР_2, рухаючись по другорядній дорозі, виконуючи виїзд на пр. Панфілова не забезпечив безпеку дорожнього руху, не надав переваги автомобілю Mitsubishi Pajero, який рухався за головною дорогою, внаслідок чого скоїв з ним зіткнення, внаслідок чого транспортні засоби отримали механічні пошкодження, чим порушив п. 16.12 ПДР України.

ОСОБА_1 у судове засідання з’явився, пояснив, що він рухався по головній дорозі, правил дорожнього руху не порушував, а ОСОБА_2, не надавши переваги його транспортному засобу, виконуючи виїзд, скоїв з ним зіткнення.

          Вислухавши пояснення ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 відсутній склад правопорушення, передбачений ст. 124 КУпАП, оскільки, він рухався за головною дорогою, а ОСОБА_2, керуючи а/м Skoda Octavia, який рухався другорядною дорогою, виконуючи виїзд на пр. Панфілова не надав  йому переваги та скоїв з ним зітхенння.

      Відповідно до ст. 247 КУпАП розпочате провадження у справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю при відсутності події та складу адміністративного правопорушення.

За таких обставин суд вважає, що в діях ОСОБА_1  відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124  КУпАП.

Таким чином, адміністративне провадження відносно ОСОБА_1       підлягає закриттю.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 124, 283,284 КУпАП,-

П О С Т А Н О В И В:

Справу про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1  закрити за відсутністю в її діях складу адміністративного правопорушення.

    Постанову може бути оскаржено до Апеляційного суду Донецької області через Куйбишевський районний суд м. Донецька з подачею заяви про апеляційне оскарження протягом 5 днів з  дня оголошення постанови  та подачею апеляційної скарги протягом 10 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження, або апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження строк

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація