Судове рішення #71352
3/656

ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91000, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91000, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32

 У Х В А Л А

09.08.06                                                                                 Справа № 3/656.


Суддя Доманська М.Л.,   розглянувши матеріали справи  за позовом


Прокурора м. Краснодона в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України  в                             м. Краснодоні Луганської області, м. Краснодон  Луганської області

до ВАТ «Луганськшахтобудмонтаж», м. Луганськ

про стягнення 7525 грн.  01 коп.

в присутності представників:

від заявника - не прибув (явка обов'язкова),

від позивача –не прибув (явка обов'язкова),

від відповідача –Нестерук К.М. (дов. від 01.03.06 № 80),

в с т а н о в и в :


При комп’ютерній верстці абзацу 2 наказу господарського суду Луганської області по справі                    № 3/656 від 31.01.06 про стягнення з підприємства відповідача в доход державного бюджету України державного мита в сумі 86 грн. 32 коп. допущено описку.

За таких обставин, припущена описка підлягає виправленню.

Абзац 2 наказу господарського суду Луганської області від 31.01.06 по справі № 3/656 викласти в наступній редакції:  

"На виконання рішення господарського суду Луганської області від 20 січня 2006 року, яке набрало чинності з 31 січня 2006 року стягнути з ВАТ "Луганськшахтобудмонтаж", м. Луганськ, вул. Линьова, 106, код 00181763, в доход Державного бюджету  України держмито у сумі 86  грн. 32 коп., видати наказ Державній податковій інспекції у Артемівському районі  м. Луганська."

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 86, 117  Господарського процесуального кодексу України, суд

у х в а л и в  :


1.Виправити описку, що була припущена при комп’ютерній наказу господарського суду Луганської області від 31.01.06 по справі № 3/656.


             2.Викласти наказ господарського суду Луганської області від 31.01.06 по справі № 3/656 у наступній редакції:

          "На виконання рішення господарського суду Луганської області від 20 січня 2006 року, яке набрало чинності з 31 січня 2006 року стягнути з ВАТ "Луганськшахтобудмонтаж", м. Луганськ, вул. Линьова, 106, код 00181763, в доход Державного бюджету  України держмито у сумі 86  грн. 32 коп., видати наказ Державній податковій інспекції у Артемівському районі  м. Луганська."


3.Копію даної ухвали направити сторонам по справі та Державній податковій інспекції у Артемівському районі  м. Луганська, наказ господарського суду Луганської області від 31.01.06 по справі № 3/656 виконувати з урахуванням даної ухвали.


Додаток (лише Державній податковій інспекції у Артемівському районі  м. Луганська) :

оригінал наказу господарського суду Луганської області від 31.01.06 по справі № 3/656 на 1 арк.




             Суддя                                                                                                                      М.Л. Доманська




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація