- позивач: ПАТ "Київоблгаз"
- відповідач: Галуга Людмила В"ячеславівна
- позивач: Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації "Київоблгаз"
- відповідач: Галуга Людмила Вячеславівна
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
Справа № 361/7287/17
Провадження №2/760/5087/18
У Х В А Л А
/ про прийняття справи до свого провадження в порядку
спрощеного провадження /
11 травня 2018 року суддя Солом'янського районного суду м. Києва Кізюн Л.І., перевіривши виконання вимог ст.ст. 175-177, 274-279 ЦПК України в цивільній справі за позовом Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Київоблгаз» до ОСОБА_1 про відшкодування необлікованих об'ємів (обсягів) природного газу за несанкціонований відбір природного газу з ГРМ, -
в с т а н о в и в :
До Солом'янського районного суду м. Києва за ухвалою Броварського міськрайонного суду Київської області від 11 квітня 2018 року за підсудністю, надійшла цивільна справа за позовом Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Київоблгаз» до ОСОБА_1 про відшкодування необлікованих об'ємів (обсягів) природного газу за несанкціонований відбір природного газу з ГРМ.
Відповідно до ч. 2 ст. 32 ЦПК України, справа, передана з одного суду до іншого в порядку, встановленому статтею 31 цього Кодексу, повинна бути прийнята до провадження судом, якому вона надіслана.
Склад суду визначено відповідно до Положення про автоматизовану систему документообігу суду.
У відповідності до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями, 05 травня 2018 року справу було передано в провадження судді Кізюн Л.І.
15 грудня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу Адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» №2147-VIII від 03.10.2017 року, котрим ЦПК України викладено в новій редакції.
У відповідності до п.п. 9 п.1 Розділу ХІІІ Перехідних Положень ЦПК України в новій редакції справи в судах першої та апеляційної інстанції, провадження у яких відкрито до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.
Таким чином, подальший розгляд цієї справи відбувається за правилами, що передбачені новою редакцією ЦПК України.
Відповідно до ч. 2 ст.19 ЦПК України, цивільне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку: 1) наказного провадження; 2) позовного провадження (загального або спрощеного); 3) окремого провадження.
Згідно ч.ч. 1, 2 ст. 274 ЦПК України, у порядку спрощеного позовного провадження розглядаються справи: 1) малозначні справи; 2) що виникають з трудових відносин. У порядку спрощеного позовного провадження може бути розглянута будь-яка інша справа, віднесена до юрисдикції суду, за винятком справ, зазначених у частині четвертій цієї статті.
За умовами п.п. 1, 2 ч. 6 ст. 19 ЦПК України, для цілей цього Кодексу малозначними справами є: справи, у яких ціна позову не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб; справи незначної складності, визнані судом малозначними, крім справ, які підлягають розгляду лише за правилами загального позовного провадження, та справ, ціна позову в яких перевищує п'ятсот розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Відповідно до ч. 3 ст. 274 ЦПК України, при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує: 1)ціну позову; 2)значення справи для сторін; 3)обраний позивачем спосіб захисту; 4)категорію та складність справи; 5)обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначати експертизу, викликати свідків тощо; 6)кількість сторін та інших учасників справи; 7)чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; 8)думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.
Оскільки предмет позовних вимог не підпадає під обмеження, які визначені ч. 4 ст. 274 ЦПК України, тому вказана справа може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження.
Враховуючи викладене і керуючись ст. ст. 19, 27, 32, 33, 175, 177, 274-279 ЦПК України, суддя,
у х в а л и в :
Прийняти справу за позовом Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Київоблгаз» до ОСОБА_1 про відшкодування необлікованих об'ємів (обсягів) природного газу за несанкціонований відбір природного газу з ГРМ, до провадження Солом'янського районного суду м. Києва.
Розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.
Відповідачу /ам/ надати відзив на позовну заяву у 15-денний термін з дня вручення /отримання / копії ухвали про відкриття провадження в справі.
Відповідно до ч. 4 ст.178 ЦПК України копія відзиву і додатки до нього мають бути надіслані позивачу /ам/ та іншим учасникам справи одночасно з надісланням /наданням / до суду.
Роз'яснити відповідачу /ам/ право подати заяву із запереченнями проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження в 5-денний термін з дня отримання ухвали про відкриття провадження в справі та додатків до неї.
В разі подання позивачем відповіді на відзив, а відповідачем - заперечення на відповідь, вони мають бути надіслані в порядку, встановленому ст.ст. 178, 179, 180 ЦПК України, в 5-денний строк з моменту його отримання.
Треті особи мають право подати пояснення щодо позову у 15-денний строк з дня отримання копії ухвали про відкриття провадження в справі та додатків до неї, а щодо відзиву - протягом десяти днів із дня його отримання.
Відповідно до ст.83 ЦПК України:
позивач повинен надати суду докази разом з поданням позовної заяви;
відповідач, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, повинні подати докази разом з поданням відзиву або письмових пояснень третьої особи;
якщо докази не можуть бути подані у встановлений законом строк з об'єктивних причин, учасник справи має повідомити про це суд;
докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду не приймаються.
Розгляд справи проводити без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше.
Клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін відповідач має подати в строк для подання відзиву, а позивач - не пізніше п'яти днів з дня отримання відзиву.
Учасники судового розгляду зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору.
Інформацію щодо розгляду справи сторони можуть отримати на веб-сайті Солом'янського районного суду м. Києва за посиланням: «https://court.gov.ua/sud2609/».
Ухвала про відкриття провадження в справі може бути оскаржена в частині порушення правил підсудності протягом 15-ти днів з дня отримання її копії до Апеляційного суду м. Києва через суд першої інстанції.
В решті ухвала оскарженню не підлягає.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя Л.І. Кізюн
- Номер: 2/361/817/18
- Опис: про відшкодування недооблікованих об"ємів природнього газу
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 361/7287/17
- Суд: Броварський міськрайонний суд Київської області
- Суддя: Кізюн Л. І.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 28.11.2017
- Дата етапу: 11.04.2018
- Номер: 2/760/5087/18
- Опис: про відшкодування необлікованих об"ємів (обсягів) природного газу за несанкціонований відбір природного газу з ГРМ
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 361/7287/17
- Суд: Солом'янський районний суд міста Києва
- Суддя: Кізюн Л. І.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.05.2018
- Дата етапу: 23.01.2019