№2-745 2007 рік
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 лютого 2007 року Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області в складі:
головуючого Піцикевич І.Й.
при секретарі Шепетько P.M. розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Дрогобичі у приміщенні суду справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
встановив:
Позивач ОСОБА_1 звернулась з позовом про розірвання шлюбу до відповідача ОСОБА_2 посилається на те, що ІНФОРМАЦІЯ_1р. уклала шлюб з відповідачем, який зареєстровано
Довжанською сільською радою Дрогобицького району, актовий запис НОМЕР_1.
У них народились двоє дітей син ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 р. та дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 р.
Сімейне життя з відповідачем не склалося, відповідач став влаштовувати скандали, безпідставно ревнувати її, ображати непристойними словами, принижувати її честь та гідність, наносити побої.
Все це відбувалось у присутності дітей, що погано впливало на їх стан здоров'я та виховання, діти стали боятись відповідача.
Через таку поведінку відповідача вони стали проживати окремо, але вона намагалась зберегти сім'ю, просила відповідача змінити свою поведінку та ставлення до сім'ї, вибачала його, проте після примирення поведінка відповідача не покращилась, а тому це призвело до розпаду сім'ї, вона втратила почуття любові та поваги до відповідача і вирішила розірвати шлюб.
Позивач ОСОБА_1 позовні вимоги підтримала, посилається на обставини, викладені у позовній заяві, пояснила суду, що спільне життя з відповідачем стало неможливим, він погано поводив себе в сім'ї, безпідставно систематично ревнував її, постійно наносив їй побої та образи, що негативно впливало на її здоров'я та здоров'я дітей, а тому вони припинили подружнє життя і протягом двох років проживали окремо.
Проте намагаючись зберегти сім'ю вона вибачила відповідачеві його поведінку і помирилась з ним, але примирення носило короткотривалий характер, відповідач надалі продовжував знущатись з неї, жорстоко бити її, ображати, все це вкрай негативно впливало на дітей, їх стан здоров'я, тому вони знову припинили подружнє життя І стали проживати окремо, вони стали зовсім чужими людьми і вона просить розірвати шлюб, а витрати по реєстрації розірвання шлюбу просить покласти на відповідача, діти залишаються проживати з нею.
Відповідач ОСОБА_2 позовні вимоги визнав, пояснив суду, що між ним та позивачкою немає злагоди через те, що позивачка погано ставилась до нього, не приділяла йому належної уваги, всі питання вирішувала тільки з своїми батьками, обманювала його, у нього є підстави підозрювати її в подружиш невірності, на цій підставі між ними постійно виникали конфлікти під час яких він бив позивачку, таке життя стало неможливим і він перейшов проживати окремо від позивачки, діти проживають з позивачкою..
З оглянутих свідоцтв про укладення шлюбу та народження вбачається, що шлюб між сторонами зареєстровано ІНФОРМАЦІЯ_1 р. Довжанською сільською радою Дрогобицького району, актовий запис НОМЕР_1, що сторони мають двох дітей сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 р.н. та дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3 р.н.
Даючи оцінку дослідженим в судовому засіданні доказам, суд приходить до переконання, що позовні вимоги ОСОБА_1 підлягають до задоволення, цими доказами установлено, що розлад між сторонами носить стійкий і тривалий характер, вони не підтримують подружні відносини протягом тривалого часу, їх відносини негативно впливають на них та дітей, а тому збереження шлюбних відносин суперечило б інтересам сторін та дітей, ці вимоги ґрунтуються на ст.ст.110,112 СК України.
Витрати по реєстрації розірвання шлюбу суд покладає на відповідача, оскільки позивачка утримує двохдітей.
Керуючись ст.ст.209,212,215 ЦПК України, ст.ст. 110,112 СК України, суд -
вирішив:
Позов задовольнити, розірвати шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4 р.н. та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_5 р.н., зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1 р. Довжанською сільською радою, актовий запис НОМЕР_1.
При реєстрації розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 17(сшнадцять) гривень в дохід держави, а ОСОБА_1 від сплати звільнити.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку шляхом подачі заяви протягом десяти днів з дня його проголошення, та подачі апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.