Справа № 2-3113/2009
ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 грудня 2009 року м. Запоріжжя
Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя у складі: головуючого судді Геєць Ю.В., при секретарі Ровенській В.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у м. Запоріжжя цивільну справу за позовом Комунального підприємства «Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання № 1» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за участь у витратах на утримання будинку та прибудинкової території, плату за житлово-комунальні послуги, -
ВСТАНОВИВ:
КП «ВРЕЖО № 1» звернулось до суду з позовом до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за участь у витратах на утримання будинку та при будинкової території, плату за житлово-комунальні послуги, в якому зазначив, що відповідачі зареєстровані і мешкають за адресою: АДРЕСА_1, вказане житлове приміщення є власністю відповідача та знаходиться на балансі КП «ВРЕЖО № 1». Відповідачі не виконують обов’язки по внесенню оплати за участь у витратах на утримання будинку та при будинкової території, плату за житлово-комунальні послуги у строк та в повному обсязі, у зв’язку з чим виникла заборгованість, яка за період з 01.01.2002 року по 01.05.2009 року складає 6 085 грн. 22 коп., яку позивач просить стягнути солідарно з відповідачів у судовому порядку.
В судове засідання представник позивача не з’явився, надав суду письмову заяву, в якій просить справу розглядати за його відсутністю, позовні вимоги підтримує у повному обсязі та не заперечує проти ухвалення заочного рішення.
Відповідачі у судове засідання не з'явилися, про день та час судового засідання повідомлялися належним чином. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, у відповідності до положень ст. 224 ЦПК України.
Вислухавши пояснення представника позивача, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позовні вимоги КП «ВРЕЖО № 1» підлягають задоволенню, у зв’язку з наступним.
Відповідно до ст. 64 ЖК України, члени сім’ї наймача квартири, що проживають разом з ним, несуть солідарно з наймачем майнову відповідальність по зобов’язанням оплати за квартиру та комунальні послуги.
Згідно довідки «Єдиного інформаційно – розрахункового центру» від 12.05.2009 року, в квартирі АДРЕСА_1 зареєстровані ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3
У відповідності до ст. 67, 68 ЖК України мешканці квартир зобов’язані своєчасно вносити квартирну плату (витрати по технічному обслуговуванню будинків та при будинкової території) та плату за комунальні послуги.
Відповідно до акту від 10 травня 2009 року, договір про надання послуг по утриманню будинків та прибудинкової території, а також про надання послуг по центральному опаленню та гарячої води, не укладені по вині мешканців квартири АДРЕСА_1.
Згідно до довідки виданою начальником КП „ВРЕЖО № 1”, заборгованість відповідачів перед позивачем складається з заборгованості по утриманню будинку у розмірі 1411,45 грн., заборгованість за опалення та абонентської плати у розмірі 4673,77 грн., відповідно до копії особового рахунку № 10690755, загальна заборгованість відповідачів за період з 01.01.2002 року по 01.05.2009 року, складає 6 085 грн. 22 коп., яка підлягає стягненню з відповідачів.
Згідно рішення Запорізької міської ради № 10 від 23.04.2008 року КП «ВРЕЖО № 1» звільнено від оплати державного мита та витрат на інформаційно – технічне забезпечення розгляду справи при зверненнях в місцеві суди м. Запоріжжя з питань стягнення заборгованості за житло та комунальні послуги.
У відповідності зі ст. 88 ЦПК України, з відповідачів необхідно стягнути в доход держави судовий збір в розмірі 51 гривні та витрати на інформаційно – технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 30 грн.
На підставі викладеного, керуючись ст. 64, 67, 68 ЖК України, ст. 526 ЦК України, ст.ст. 10, 11, 209, 212, 214, 215 ЦПК України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги КП «ВРЕЖО №1» до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за участь у витратах на утримання будинку та при будинкової території, плату за житлово-комунальні послуги - задовольнити.
Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, які мешкає за адресою: АДРЕСА_1, на користь КП «ВРЕЖО № 1» (69000 м. Запоріжжя, вул. Патріотична, 64 р/р 26004040240001 в АКБ «Індустріальний», МФО 313849, код ЄДРПОУ 05465152) заборгованість у розмірі 6 085 (шість тисяч вісімдесят п’ят) грн. 22 коп.
Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, які мешкає за адресою: АДРЕСА_1, судовий збір в розмірі 51 (п’ятдесят одна) грн. в доход держави (р/р 31417537700007, МФО 813015, ЄДРПОУ 34677145, одержувач місцевий бюджет Орджонікідзевського району м. Запоріжжя 22090100).
Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3, які мешкає за адресою: АДРЕСА_1, витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду судової справи в розмірі 30 грн. в доход держави (р/р 31212259700007, МФО 813015, ЄДРПОУ 34677145, місцевий бюджет Орджонікідзевського району м. Запоріжжя банк одержувач ГУ ДКУ в Запорізької області, код платежу 22050000).
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Запорізької області через Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя шляхом подачі у 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Суддя: Ю.В. Геєць