Судове рішення #7094838

                                                         

Справа № 2 -369

2009 року  

    Копія      

   

Рішення

Іменем України

22 жовтня 2009 року                                                                     смт. Катеринопіль

       Катеринопільський районний суд Черкаської області в складі :

головуючого судді :                  Зінченко М.Г.

при секретарі  :                          Міняйло Г.О. ,

       розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання батьківства, -

Встановив :

       Позивач ОСОБА_1 звернувся в суд із позовною заявою про визнання батьківства, мотивуючи її тим , що починаючи із жовтня місяця 2003 року він проживав з ОСОБА_2 в фактичних шлюбних відносинах без реєстрації шлюбу в будинковолодінні по АДРЕСА_1 до вересня 2009 року.

    В судовому засіданні встановлено, що за час спільного проживання у сторін народилося двоє дітей : ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 (а.с.4,5). При народженні дітей позивач не знав, що треба звернутися до відділу РАГС з заявою, щоб його визнали батьком, тому дітей записано за вказівкою матері. За таких обставин позивач змушений звернутися до суд із заявою про визнання батьківства.  

              У судовому засіданні позивач свою заяву підтримав повністю і просить суд її задовольнити . Відповідачка по справі в судове засідання не з'явилася, але надала суду заяву від 12.10.2009 року в якій просить суд справу розглядати без її участі та позовними вимогами викладеними в заяві позивача згідна, заперечень не має.  

    Відповідно до ч. 3 ст. 128 СК України позов про визнання батьківства може бути пред’явлений особою, яка вважає себе батьком дитини.

    Відповідно до ч.2 ст. 128 СК України підставою для визнання батьківства є будь-які відомості, що засвідчують походження дитини від певної особи, зібрані відповідно до ЦПК України.

    Відповідно до ст. 125 СК України за рішенням суду визначається походження дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою.

    Факт походження дітей стверджується проживанням однією сім'єю ОСОБА_1 з ОСОБА_2 стверджується актом депутата Єрківської селищної Ради від 18.09.2009 року (а.с.6,7), довідкою № 2076,2075 від 17.09.2009 року виданою Єрківською селищною Радою (а.с.8) та показами свідків: ОСОБА_5 та ОСОБА_6, жителями смт. Єрки Катеринопільського району Черкаської області.

       Заслухавши заявника, свідків , вивчивши матеріали справи суд рахує , що вимоги позивача підлягають до повного задоволення , по скільки знайшли своє підтвердження в ході судового засідання.

       Тому суд рахує за необхідне заявлені позовні вимоги задовольнити повністю.

       Керуючись ст.ст. 256-259 ЦПК України , ст.ст. 209-215 ЦПК України ,  суд  -

Вирішив :

       Визнати ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, батьком дітей:

-   ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_4, та внести в актовий запис про народження № 42 від 02.09.2004 року по Єрківській с/раді Катеринопільського району Черкаської області в графу: відомості про батька – ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, громадянин України, місце проживання АДРЕСА_2;

-   ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_6, та внести в актовий запис про народження № 14 від 19.04.2006 року по Єрківській сільській Раді Катеринопільського району Черкаської області в графу: відомості про батька - ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, громадянин України, місце проживання АДРЕСА_2.

       Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Черкаської області через Катеринопільський районний суд Черкаської області шляхом подачі в 10 денний строк з дня проголошення рішення і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги , з подачею її копії до апеляційної інстанції , або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України .

                             

                                  Головуючий                                            / підпис/

     Довідка :

Рішення набуло законної сили і підлягає до виконання .

                        Суддя

Катеринопільського районного суду                                               Зінченко М.Г.

Зав. канцелярії        _____________

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація