Судове рішення #7092352

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ



Справа № 22-2787                      Головуючий у 1 інстанції     2008  р.                     Ярошенко А.Г.      

                                                      Суддя-доповідач: Прокопенко О.Л.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

“05” серпня 2008 року                                     м. Запоріжжя

Колегія суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Запорізької області у складі:

        Головуючого:   Бондара В.О.    

        Суддів :              Прокопенка О.Л.

                                                   Маловічко С.В.

    При секретарі:   Бабенко Т.І.

       

              розглянувши  у  відкритому  судовому  засіданні  цивільну справу за  апеляційною скаргою

          ОСОБА_4  

           на  ухвалу Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 17 червня 2008 року по справі за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_5, 3-тя особа: відділ громадянства та реєстрації фізичних осіб Комунарського РВ ЗМУ про усунення перешкод у користуванні власністю та за зустрічним позовом ОСОБА_5 до ОСОБА_4 про усунення перешкод в користуванні жилим приміщенням , -

В С Т А Н О В И Л А:

В липні 2002 року ОСОБА_4. звернувся до суду з позовом до ОСОБА_5, 3-тя особа: відділ громадянства та реєстрації фізичних осіб Комунарського РВ ЗМУ про усунення перешкод у користуванні власністю.

У серпні 2005 року ОСОБА_5 звернулась до суду із зустрічним позовом до ОСОБА_4

Рішенням Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 28 вересня 2006 року у задоволені позовних вимог ОСОБА_4 відмовлено, зустрічний позов ОСОБА_5 задоволено.

Вселено ОСОБА_5 з малолітньою дитиною ОСОБА_6 ІНФОРМАЦІЯ_1 в будинок АДРЕСА_1.

Зобов’язано ОСОБА_4 не чинити перешкод ОСОБА_5 з малолітньою ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_1 в користуванні жилим приміщенням в будинку АДРЕСА_1.

07.05.2008 року ОСОБА_4 звернувся до суду з заявою про перегляд рішення Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 28 вересня 2006 року за нововиявленими обставинами.

Ухвалою Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 17 червня 2008 року відмовлено у задоволені заяви ОСОБА_4 про перегляд рішення Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 28.09.2006 року відмовлено.

            Не погоджуючись з ухвалою судді ОСОБА_4   подав апеляційну скаргу, в якій посилаючись на порушення судом норм процесуального права, просив ухвалу судді скасувати.

             Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення осіб, які брали участь у судовому засіданні, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга задоволенню не підлягає виходячи з наступного.

    Відповідно ст.. 307 ЦПК України за наслідками розгляду скарги на ухвалу суду першої інстанції апеляційний суд має право постановити ухвалу про відхилення апеляційної скарги і залишення ухвали без змін.

    Як вбачається із заяви ОСОБА_4 про перегляд рішення Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 29.09.2006 року він вважає ново виявленими обставинами рішення Коммунарського районного суду від 01.04.2008 року про відмову йому в позові до ОСОБА_5, треті особи ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, Орган опіки та піклування Комунарської районної адміністрації про визначення порядку користування жилим приміщенням. Ухвалюючи вказане рішення суд першої інстанції дійшов до висновку про те, що відповідачці ОСОБА_4 не можливо надати в користування кімнату площею 5,5 кв.м. та зобов’язати її укласти договір найму.

    З матеріалів справи вбачається, що будинок АДРЕСА_1 належний ОСОБА_9 має всього дві кімнати 11,8 кв.м. та 5,5 кв.м.  і ця обставина була відома позивачу, а тому колегія суддів вважає, що підстави для скасування ухвали суду першої інстанції відсутні.

           

Керуючись ст.ст. 307, 312, 313, 314, 315, 317  ЦПК України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА :

            Апеляційну скаргу   ОСОБА_4   відхилити.

          Ухвалу Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 17 червня 2008 року по цій справі залишити без змін.

 

          Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення, проте може бути оскаржена до Верховного Суду України протягом двох місяців.

Головуючий:

Судді:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація