Судове рішення #7084700

Справа № 3 - 742 / 2009 р.

П О С Т А Н О В А

7 грудня 2009 року  Суддя Маньківського районного суду, Черкаської області                                   В.Л. МАРЕНЮК , розглянувши матеріали, що поступили з ВДАІ по обслуговуванню адміністративної території Маньківського району, про притягнення до адміністративної відповідальності  ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає АДРЕСА_1, не працюючого, за ч. 1 ст.130 КУпАП, суд

В С Т А Н О В И В :

   

Гр. ОСОБА_2,  08.11.2009 року о 8 год. 15 хв. був затриманий в смт. Маньківка, Маньківського району, Черкаської області, за керування транспортним засобом ВАЗ-21102, державний номерний знак НОМЕР_1, в стані алкогольного сп’яніння, чим порушив п. 2.9 Правил дорожнього руху.

ОСОБА_2,  винним себе визнав.

Вина ОСОБА_2,  в скоєнні правопорушення підтверджується в судовому засіданні матеріалами справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення серія СА № 064155, від 08.11.2009 р., його поясненнями, написаними ним в протоколі про адміністративне правопорушення, що він 07.11.2009 року пізно ввечері випив 100 грам горілки, а 08.11.2009 року керував автомобілем ВАЗ-21102, державний номерний знак НОМЕР_1, після продуття трубки КТ вона змінила колір на зелений, від проходження медичного огляду на стан сп’яніння відмовився, у гр. ОСОБА_2,  на утриманні безробітна   дружина яка перебуває у декретній відпустці, двох синів, та батьків які мають похилий вік, а тому в його діях вбачається склад правопорушення передбаченого ст. 130 КУпАП, в силу чого, суд вважає, що гр. ОСОБА_2,  слід призначити покарання у межах санкції статті.

Керуючись ст.ст. 23, 33-35, ч. 1 ст.130, 280, 283, 284  КУпАП, суд

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_2, визнати винним у скоєнні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП та   призначити покарання у вигляді 40 (сорока) годин громадських робіт.

Постанова суду може бути оскаржена до Апеляційного суду Черкаської області через Маньківський районний суд на протязі 10 діб.

СУДДЯ                     В.Л. МАРЕНЮК

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація