АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________________________________________________________________
Справа №22-ц- 3620-2011 Головуючий 1 інстанції Малихін О.О. Категорія: соціальні виплати Доповідач Кукліна Н.О.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 березня 2011 року суддя судової колегії судової палати з цивільних справ апеляційного суду Харківської області ОСОБА_1 на виконання вимог ст.. 190 КАСУ в процесі підготовки до апеляційного розгляду справи за позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в Харківському районі Харківської області про визнання бездіяльності протиправною, про зобов’язання провести нарахування недоплаченої соціальної допомоги, як особі, що має статус «дитини війни»
по апеляційній скарзі Управління Пенсійного фонду України в Харківському районі Харківської області на постанову Люботинського міського суду Харківської області від 04 червня 2010 року,-
ВСТАНОВИЛА:
Постановою Люботинського міського суду Харківської області від 04 червня 2010 року, прийнятою у письмовому провадженні, позов задоволено частково.
На вказану постанову у адміністративній справі Управлінням Пенсійного фонду України в Харківському районі Харківської області подано апеляційну скаргу, яку просить розглядати без участі представника за наявними в матеріалах справи письмовими доказами.
При підготовці справи до апеляційного розгляду були проведені наступні підготовчі дії: з’ясовано склад учасників адміністративного процесу; обставини, на які посилаються особи, що беруть участь у справі, як на підставу своїх вимог і заперечень; обставини, на які посилаються сторони; які обставини визнаються та які заперечуються особами, що беруть участь у справі.
У зв’язку з відсутністю клопотань сторін про розгляд справи за їх участю, суд відповідно до п.1 ч.1 ст. 197 КАС вважає за можливе розглядати справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.
Керуючись ст.. ст. 190, 197 ч.1 п.1 КАС України, суддя, -
УХВАЛИЛА:
Призначити справу за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в
Харківському районі Харківської області на постанову Люботинського міського суду Харківської області від 04 червня 2010 року до розгляду в приміщенні Апеляційного суду Харківської області ( площа Руднєва, 36 , м.Харків) на 31 березня 2011 року, 10 год. 40 хв. в порядку письмового провадження без виклику сторін.
Суддя