- Позивач (Заявник): Мукачівське об'єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області
- Відповідач (Боржник): Комунальне підприємство Житлово-ремонтне експлуатаційне підприємство №3
Ім`я | Замінене і`мя | Особа |
---|
ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про повернення апеляційної скарги
16 квітня 2018 рокуЛьвів№ 876/1836/18
Львівський апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:
судді-доповідача -Ніколіна В. В.
суддів -Гінди О. М.
Качмара В. Я.
перевіривши апеляційну скаргу Мукачівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 18 січня 2018 року у справі № 807/2051/17 за адміністративним позовом Мукачівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області до Комунального підприємства Житлово-ремонтного експлуатаційного підприємства №3 про стягнення заборгованості,
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою судді Львівського апеляційного адміністративного суду від 12 березня 2018 року апеляційну скаргу залишено без руху у зв'язку з невідповідністю апеляційної скарги вимогам статті 296 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме: не додано документа про сплату судового збору та надано десятиденний строк з дня вручення копії цієї ухвали для усунення виявлених недоліків.
Згідно з повідомленням про вручення поштового відправлення із штриховим ідентифікатором № 7900513606130 копію зазначеної ухвали скаржник отримав 23 березня 2018 року.
У встановлений суддею-доповідачем строк особою, яка подала апеляційну скаргу, не усунуто недоліків апеляційної скарги.
Згідно з частиною другою статті 298 Кодексу адміністративного судочинства України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 296 цього Кодексу, застосовуються положення статті 169 цього Кодексу.
Відповідно до пункту 1 частини четвертої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга повертається скаржнику, якщо останній не усунув недоліки апеляційної скарги, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.
З огляду на викладене, суд вважає, що апеляційну скаргу слід повернути скаржнику.
Керуючись статтями 169, 296, 298 Кодексу адміністративного судочинства України,
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу Мукачівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 18 січня 2018 року у справі № 807/2051/17 повернути скаржнику.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена протягом тридцяти днів шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.
Суддя-доповідач В. В. Ніколін
судді О. М. Гінда
В. Я. Качмар
- Номер:
- Опис: про стягнення заборгованості
- Тип справи: Адміністративний позов
- Номер справи: 807/2051/17
- Суд: Закарпатський окружний адміністративний суд
- Суддя: Ніколін Володимир Володимирович
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.12.2017
- Дата етапу: 16.04.2018
- Номер: 876/1836/18
- Опис: стягнення заборгованості
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 807/2051/17
- Суд: Львівський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Ніколін Володимир Володимирович
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 06.03.2018
- Дата етапу: 16.04.2018