Судове рішення #70605938


Справа № 1-кп/534/59/13

534/1262/13-к

У Х В А Л А


05 липня 2013 року Суддя Комсомольського міського суду

Полтавської області ОСОБА_1


розглянувши заяву ОСОБА_2 про повернення судового збору,

в с т а н о в и в:

ОСОБА_2 звернулась до суду з цивільним позовом до ОСОБА_3 про відшкодування шкоди, завданої внаслідок кримінального правопорушення. Позивач при подачі позову сплатила судовий збір в розмірі 229 грн. 40 коп., що підтверджується платіжним дорученням № 112 від 24.04.2013 року.

В зв’язку з тим, що згідно положень п. 6 ч. 1 ст. 5 Закону України “Про судовий збір”, від сплати судового збору звільняються позивачі за подання позовів про відшкодування матеріальних збитків, завданих внаслідок вчинення злочину, сплачений судовий збір підлягає поверненню в повному обсязі.

На підставі викладеного та керуючись п. 6 ч. 1 ст. 5 Закону України “Про судовий збір”,

у х в а л и в:

Заяву ОСОБА_2 – задовольнити.

Зобов’язати Управління державної казначейської служби України в м. Комсомольську повернути ОСОБА_2 сплачений судовий збір в розмірі 229 грн. 40 коп. за платіжним дорученням № 112 від 24.04.2013 року .

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя підпис ОСОБА_1

З оригіналом вірно:

Суддя Окунь Т.В.



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація