справа № 2-4159/2008 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 серпня 2008 року м.Харцизьк
Харцизький міський суд Донецької області в складі:
головуючого судді Кодолова В.О.
при секретарі Бурих В.Г.
розглянувши в судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання громадянина втративши право на жиле приміщення,
ВСТАНОВИВ:
В липні 2008 року ОСОБА_1 звернулася до суду з вищевказаним позовом, у судовому засідання позов підтримала і пояснила, що вона має квартиру АДРЕСА_1 в м. Харцизьку. В квартирі прописані вона і її син відповідач. В 2000 році відповідач забрав усі свої речі з квартири і виїхав за межі України. Вона вимушена сплачувати за відповідача комунальні послуги. Просить суд визнати відповідача, як втративши право на жиле приміщення.
Відповідач у судове засідання не з'явився, згідно актам ОСОБ „Угольок-2" с Гірне за вказаною адресою він не мешкає. Згідно ст. 76 ЦПК України, суд вважає можливим розглядати справу в його відсутність.
Вивчивши матеріали справи, вислухавши думку позивача, суд вважає, що позов обґрунтований і підлягає повному задоволенню.
Судом встановлено, що квартира АДРЕСА_1 в м. Харцизьку належить ОСОБА_1 згідно договору купівлі-продажу. В квартирі був прописаний відповідач, який згідно актам складених ОСОБ „Угольок-2" с Гірне з 2000 року в цій квартирі не живе.
На підставі викладеного суд вважає можливим визнати ОСОБА_2 втративши права на житлове приміщення.
Керуючись ст.ст. 71, 72 ЖК України, ст. 11, 76, 212, 213 ЦПК України,
ВИРІШИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 задовольнити повністю.
Визнати ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 втративши право на житлове приміщення в квартирі АДРЕСА_1 в м. Харцизьк.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через Харцизький міський суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційного суду Донецької області або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.