№ 3-1068/09
П О С Т А Н О В А
24 листопада 2009 року с. Кринички
Суддя Криничанського районного суду Дніпропетровської області Цаберябий Б.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні с.Кринички справу про адміністративне правопорушення відносно:
Г Л А Д У Ш А ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_2,
за ч.1 ст.130 КпАП України, -
В С Т А Н О В И В:
18 жовтня 2009 року о 14 год. 30 хв. водій ОСОБА_2 по вул.Дзержинського в с.Кринички Криничанського району Дніпропетровської області керував транспортним засобом моторолером «Хонда» без номерного знаку, в стані алкогольного сп’яніння, від проходження медичного огляду на предмет виявлення стану сп’яніння відмовився, чим порушив вимоги п.2.5 Правил дорожнього руху України.
В судовому засіданні ОСОБА_2 пояснив, що 18 жовтня 2009 року в с.Кринички Криничанського району він дійсно керував моторолером «Хонда» без номерного знаку в стані алкогольного сп’яніння і відмовився від пропозиції працівників міліції пройти медичний огляд на предмет стану сп’яніння.
На підставі викладеного, приймаючи до уваги характер вчиненого правопорушення, а також ті обставини, що ОСОБА_2 не мав права керувати транспортним засобом через відсутність посвідчення водія. суд приходить до висновку про застосування до ОСОБА_2 адміністративного стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ч.1 ст.130, ст.284, КпАП України, суддя -
П О С Т А Н О В И В:
Накласти на водія Г Л А Д У Ш А ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 2550 грн.
Протягом 10 днів з дня її винесення постанова може бути оскаржена через Криничанський районний суд до апеляційного суду Дніпропетровської області.
Суддя: