Справа №3-639 2009 року
ПОСТАНОВА
12 травня 2009 року
Суддя Ямпільського районного суду Вінницької області Любинецька - Онілова А.Г. розглянувши матеріали, які надійшли від Ямпільського відділення Крижопільської МДПІ про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, жительку с.Петрашівка Ямпільського району Вінницької області, працюючу головним бухгалтером Петрашівської сільської ради по ст.163-2 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 21.04.2009 року допустила порушення а саме: неподання платіжного доручення на перерахування належних до сплати податків та зборів, а саме по податку з власників транспортних засобів. Строком сплати 14.04.2009 року.
ОСОБА_1 свою вину визнала, розкаялась.
Дослідивши адміністративний матеріал відносно ОСОБА_1, вважаю доведеною її вину у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.163-2 ч.1 КУпАП.
При призначенні адміністративного стягнення ОСОБА_1П, враховую характер скоєного правопорушення та особу винної, яка вперше притягується до адміністративної відповідальності, що є обставиною, яка пом'якшує відповідальність за адміністративне правопорушення. Обставин, які обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, не встановлено.
З врахуванням наведеного, вважаю необхідним застосувати відносно ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу, передбаченому санкцією ст.163-2 ч.1 КУпАП КЕРУЮЧИСЬ СТ.СТ.221,283,284 ч.1 п.1 КУпАП, суддя
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винною по ст.163-2 ч.1 КУпАП і накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 85 (вісімдесят п'ять) гривень.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області протягом десяти днів з часу її винесення через Ямпільський районний суд Вінницької області.
СУДДЯ ЯМПІЛЬСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ОСОБА_2