Судове рішення #70450952


Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області

м. Шепетівка, вул. Карла Маркса, 30, 30405, (03840) 5-21-04


Справа № 3-574/2010 р.



ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ



15 березня 2010 року

Суддя Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області - Губіш О.А., розглянувши матеріали, які надійшли від начальника Шепетівського МВ УМВС України в Хмельницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2 вул, Горького 15 АДРЕСА_1, працюючого робочим швейного цеху, перебуваючого в цивільному шлюбі, маючого на утриманні 3-х неповнолітніх дітей, заст.187 ч. 2 КУпАП, -

встановив:

11 березня 2010 року о 23 год. 00 хв. ОСОБА_1, як особа, що перебуває під адміністративним наглядом, в порушення обмежень, встановлених Хмельницьким міськрайонним судом Хмельницької області, якими йому заборонено вихід з домогосподарства в період з 22.00 год. до 6.00 год. без дозволу органу внутрішніх справ, був відсутній за місцем проживання в ІНФОРМАЦІЯ_3.

Крім цього, 14 березня 2010 р. о 23 год 30 хв. ОСОБА_1, повторно, при перевірці працівниками міліції правил дотримання адміністративного наглід був відсутній за місцем проживання в ІНФОРМАЦІЯ_3.

Порушник ОСОБА_1 свою вину у вчиненому порушенні визнав частково та пояснив, що на момент перевірки був відсутний, так як ходив до знайомих позичити продукти харчування.

Заслухавши пояснення порушника, особи, яка склала адміністративний протокол, дослідивши матеріали справи, вбачаючи в діях ОСОБА_1 ознаки правопорушення, передбаченого ст. 187 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, враховуючи характер вчиненого, особу порушника, який в період з 26 грудня 2009 року неодноразово порушував встановлені відносно нього адміністративні обмеження, за що піддавася адміністративному стягненню у виді штрафу, ступінь його вини, пом'якшуючі і обтяжуючі обставини, керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП, -

постановив:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 187 ч. 2 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді арешту строком на 5 ( п»ять) діб.

Постанова є остаточною і оскарженню не підлягає.

Суддя:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація