Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області
м. Шепетівка, вул. Карла Маркса, 30, 30405, (03840) 5-21-04
Справа № 3-542/2010 р.
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 березня 2010 року
Суддя Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області - Губіш О.А., розглянувши матеріали, які надійшли від начальника ВДАІ з обслуговування Шепетівського району та АТІ про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого,
за ст. 130 ч. 1 КУпАП,-
встановив:
28.02.2010 року о 14 год. 05 хв. ОСОБА_1, в м.Шепетівка по вул.Старокостянтинівське шосе, керував транспортним засобом марки ВАЗ- 21099, державний номерний знак НОМЕР_1, з ознаками алкогольного сп'яніння: різкий запах алкоголю з рота, невнятність мови. Від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп'яніння ОСОБА_1 відмовився, чим порушив вимоги п. 2.5 ПДР.
ІІравопоруншик ОСОБА_1 в судове засідання не з»явився, про час та місце розгляду справи був повідомлений у встановлено законом порядку, шо підтверджено повідомленням про вручення судової повістки.
Виходячи з наведеного, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом»якшують та обтяжують відповідальність , керуючись ст. 33, 283, 284 КУпАП,
постановив:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст.130 ч. 1 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у виді 40 годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Хмельницької області протягом 10 днів з дня її проголошення через Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області.
Суддя