Судове рішення #70364444


Деснянський районний суд м.Чернігова

м. Чернігів, пр-т Перемоги, 141, 14038, (04622) 3-31-81


Справа №2-а-4080/10

УХВАЛА

01 листопада 2010 року суддя Деснянського районного суду міста Чернігова Бечко Є.М., перевіривши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Деснянському районі м. Чернігова про зобов'язання вчинити певні дії,

встановив:

28 жовтня 2010 року позивач звернувся до суду з позовом до Управління Пенсійного Фонду України в Деснянському районі м. Чернігова про зобов'язання вчинити певні дії.

Вказаний позов слід залишити без руху, оскільки відповідачем в позовній заяві зазначено Управління Пенсійного Фонду України в Деснянському районі м. Чернігова, а в пунктах 2, 3 позовних вимог ставиться вимога щодо нарахування та виплати державної соціальної допомоги, як дитині війни, до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.

Крім того, в порушення вимог ч. 4 ст. 106 КАС України, копія позовної заяви не підписана позивачем і не зазначена дата її підписання.

Зазначені недоліки перешкоджають проведенню належної підготовки справи до відкриття провадження у справі і є підставою для залишення позовної заяви без руху для надання позивачеві часу на виправлення вказаних недоліків.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 106, 108, 186 КАС України,

ухвалив:

позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Деснянському районі м. Чернігова про зобов'язання вчинити певні дії залишити без руху.

Запропонувати позивачу усунути недоліки в п'ятиденний строк з дня отримання копії ухвали та надати позовну заяву з виправленими недоліками.

Роз'яснити, що у разі невиконання вимог даної ухвали, позовна заява вважатиметься неподаною і буде повернута.

Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до Київського апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п`яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Є.М. Бечко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація