Судове рішення #7033038

                                                                                                                                    Справа №2а-982/2009 року

УХВАЛА

СУДОВОГО ЗАСІДАННЯ

     11 вересня 2009 року                             м.Яворів

         Яворівський районний суд Львівської області

        у складі головуючого-судді: Гуцал І.П.

при секретарі:                      Пилипчук О.Б.

розглянувши адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства комерційний банк „НАДРА” про зобов”язання вчинити певні дії,-

В С Т А Н О В И В:

позивач у заяві до суду просить постановити рішення, яким зобов”язати відповідача по справі виконати зобов”язання і виплатити гроші в сумі 26 000 гривень, які були нею внесені 29 травня 2008 року на депозитний рахунок Комерційного банку „НАДРА” та відсотки по них, передбачені умовами депозитного договору.

         Відповідно до ч.2 ст.6 КАС України ніхто не може бути позбавлений права на розгляд його справи в адміністративному суді, до підсудності  якого вона віднесена цим Кодексом.

         За змістом ч.1 ст.15 ЦПК України суди розглядають в порядку цивільного судочинства справи про захист порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів, що виникають із цивільних, житлових, земельних, сімейних, трудових відносин, а також з інших правовідносин, крім випадків, коли розгляд справ проводиться за правилами іншого судочинства.

         Оскільки у відповідності до ст.17 КАС України компетенція адміністративних судів не поширюється на правовідносини, які виникли між ОСОБА_1 та ВАТ КБ „НАДРА”, тому розгляд такої справи  відноситься до компетенції суду в порядку цивільного судочинства.

         Відповідно до ч.1 п.1 ст.157 КАС України суд закриває провадження у справі, якщо справу не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.

Виходячи з наведеного, керуючись п.1 ч.1 ст.157 КАС України,-

У Х В А Л И В:

         Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства комерційний банк „НАДРА” про зобов”язання вчинити певні дії закрити.

-2-

         Роз”яснити позивачу ОСОБА_1 її право звернутися з даним позовом до суду в порядку цивільного судочинства.

         На ухвалу може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом 5-ти днів з дня її проголошення, через Яворівський районний суд Львівської області, а апеляційна скарга подається протягом 10-ти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

        Ухвала виготовлена в нарадчій кімнаті в одному примірнику.

        СУДДЯ:                                                                                            ГУЦАЛ І.П.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація