Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #70291429

Справа № 415/7261/15-к

Провадження № 11-кп/782/123/18

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

«23» березня 2018 року м. Сєвєродонецьк

Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Луганської області ОСОБА_1, перевіривши відповідність апеляційної скарги прокурора у кримінальному провадженні – заступника начальника відділу прокуратури Луганської області ОСОБА_2 на вирок Лисичанського міського суду Луганської області від 15 лютого 2018 року відносно ОСОБА_3 та ОСОБА_4, обвинувачених у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.127 КК України,-

в с т а н о в и в:

Вироком Лисичанського міського суду Луганської області від 15 лютого 2018 року ОСОБА_3 та ОСОБА_4 визнано невинуватими та виправдано за недоведеністю в їх діях складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.127 КК України.

На вирок суду прокурором у кримінальному провадженні – заступником начальника відділу прокуратури Луганської області ОСОБА_2 подана апеляційна скарга.

Апеляційна скарга подана в строк, передбачений ст.395 КПК України, та відповідає вимогам ст.396 КПК України.

Керуючись ст.398 КПК України ,-

у х в а л и в:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою прокурора у кримінальному провадженні – заступника начальника відділу прокуратури Луганської області ОСОБА_2 на вирок Лисичанського міського суду Луганської області від 15 лютого 2018 року відносно ОСОБА_3 та ОСОБА_4, обвинувачених у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.127 КК України.

Копії ухвали про відкриття апеляційного провадження та копії апеляційної скарги направити учасникам судового провадження, встановивши строк для надання заперечень на апеляційну скаргу до 02 квітня 2018 року.

Запропонувати учасникам судового провадження подати нові докази, на які вони посилаються, або заявити клопотання про їх витребування судом.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:




  • Номер: 11-кп/782/123/18
  • Опис:
  • Тип справи: на заяву (роз'яснення рішення суду, виправлення описок та арифметичних помилок у судовому рішенні, повернення судового збору, додаткове рішення суду)
  • Номер справи: 415/7261/15-к
  • Суд: Апеляційний суд Луганської області
  • Суддя: РУДЕНКО В.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 12.09.2018
  • Дата етапу: 20.09.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація