Справа № 2-4466/09
З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
15 вересня 2009 року Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі головуючого судді Литвиненко В.М.
при секретарі Гармаш Ю.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Павлограді цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И В:
13 серпня 2009 року позивач звернувся з позовом до відповідачки про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що ІНФОРМАЦІЯ_1 він зареєстрував шлюб з відповідачкою у виконкомі Богданівської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області, актовий запис НОМЕР_1 Від даного шлюбу неповнолітніх дітей немає. Шлюбні відносини припинені з вересня 2008 року в зв’язку з відсутністю взаєморозуміння, сім’я розпалася остаточно, примирення неможливе.
У судовому засіданні позивач підтримав позовні вимоги.
Відповідачка у судове засідання не з’явилась, про час і місце судового засідання повідомлялась належним чином, причину неявки суду не повідомила. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.
Суд, вислухавши пояснення позивача, вивчивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню на підставі ст.104, 105, 109, 112 СК України.
У судовому засіданні встановлено, що сім’я розпалася остаточно з вересня 2008 року через несумісність характерів подружжя, сторони проживають окремо і спільного господарства не ведуть, збереження сім’ї буде суттєво суперечити інтересам сторін. За таких обставин у суду є всі підстави для повного задоволення позову. Сплату судових витрат по справі слід покласти на позивача.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст. 10, 60, 131, 212, 214 ЦПК України, суд
В И Р І Ш И В:
Позов ОСОБА_1 задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , зареєстрований ІНФОРМАЦІЯ_1 у виконкомі Богданівської сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області, актовий запис НОМЕР_1 від якого неповнолітніх дітей немає.
Під час отримання в органах РАЦС свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 на користь держави 17 грн.
ОСОБА_2 від сплати грошових коштів звільнити.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подана в Павлоградський міськрайонний суд протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається в апеляційний суд Дніпропетровської області через Павлоградський міськрайонний суд протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Суддя В.М. Литвиненко
- Номер: 6/569/405/20
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-4466/09
- Суд: Рівненський міський суд Рівненської області
- Суддя: Литвиненко Валентина Миколаївна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.09.2020
- Дата етапу: 02.09.2020
- Номер: 6/569/408/21
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-4466/09
- Суд: Рівненський міський суд Рівненської області
- Суддя: Литвиненко Валентина Миколаївна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.07.2021
- Дата етапу: 27.07.2021
- Номер: 22-ц/4815/799/22
- Опис: стягнення заборгованості за кредитним договором
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 2-4466/09
- Суд: Рівненський апеляційний суд
- Суддя: Литвиненко Валентина Миколаївна
- Результати справи: позов (заяву, скаргу) задоволено; залишено судове рішення без змін, а скаргу без задоволення
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.04.2022
- Дата етапу: 15.09.2022