Судове рішення #7006932

№2-3242/08

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

09 червня 2008 року Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі:

головуючої     Крохмалюк І.П.

секретаря     Зурак А.А

розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Новомосковська цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2, в якому просить стягнути аліменти на утримання неповнолітніх дітей: доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та доньки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.

В обґрунтування своїх позовних вимог позивачка вказує, що вона зареєструвала шлюб з ОСОБА_2 04.10.2004 року. Від шлюбу є неповнолітні діти ОСОБА_3 та ОСОБА_4. Діти в теперішній час мешкають з нею і фактично знаходяться на її утриманні, оскільки чоловік коштів на утримання дітей їй не надає. Просить стягнути з нього на утримання дітей аліменти в розмірі 1/3 частини від всіх видів його заробітку до повнолітня дітей.

В судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала та просить стягнути з відповідача щомісяця аліменти в її користь на утримання дітей, мотивуючи це тим, що їй не вистачає коштів на утримання дітей.

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав повністю, при цьому пояснив суду, що дійсно знаходиться в зареєстрованому шлюбі з позивачкою. Має двох доньок. Згоден з позовом в повному обсязі.

Суд, вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи, дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав.

В судовому засіданні встановлено, що сторони перебували в зареєстрованому шлюбі з 04.10.2003 року, що підтверджено свідоцтвом (а.с.2), від шлюбу у них народились донька ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та донька ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, згідно свідоцтва про народження (а.с.2-3), які проживають з матір'ю.

У відповідності до ст. 180 СК України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття., а ч.1 ст. 181 СК України передбачено, способи виконання батьками обов'язку утримувати дитину визначаються за домовленістю між ними.

В судовому засіданні встановлено, що сторони не дійшли згоди щодо утримання своїх неповнолітніх дітей.

Тому суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню. З відповідача необхідно стягнути на користь позивачки аліменти на утримання доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та доньки ОСОБА_4,

ІНФОРМАЦІЯ_2 до досягнення ними повноліття.

Крім того, у відповідності до ст. 88 ЦПК України відповідач повинен відшкодувати на користь держави судовий збір у розмірі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення, оскільки позивачка звільнена від сплати судового збору на підставі ст. 81 ЦПК України.

Керуючись ст.10, 60, 88, 213, 215, 367 ЦПК України, ст. 180, 181, 182, 183 СК України, суд, -

ВИРІШИВ:

позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_4, аліменти у розмірі 1/3 частини від всіх видів його заробітку, але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, на користь ОСОБА_1 на утримання доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та доньки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 до досягнення ними повноліття, починаючи з 20.05.2008 року.

Стягнути з ОСОБА_2 в дохід держави судовий збір у розмірі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення в розмірі 15 грн.

Рішення в частині стягнення аліментів підлягає негайному виконанню.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Дніпропетровської області через Новомосковський міськрайонний суд шляхом подачі в десятиденний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги.

  • Номер:
  • Опис: визнання права власності в порядку спадкування
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-3242/08
  • Суд: Ленінський районний суд м. Кіровограда
  • Суддя: Крохмалюк І. П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.10.2024
  • Дата етапу: 08.10.2024
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація