Судове рішення #6984424

            Справа № 3-6915/09      

 

П О С Т А Н О В А

Іменем   України

 03 грудня 2009 року                                                                         м.Тернопіль

Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Дзюбич В.Л., розглянувши матеріали, які надійшли від Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності  

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_2, непрацюючого

за ст.185, ч.1 ст.187 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

             в с т а н о в и в:

      02.12.2009 року адмінпіднаглядний ОСОБА_1 о 22 год. під час перевірки, був відсутній по місцю проживання в ІНФОРМАЦІЯ_3, а в цей час відвідував заклад, де на розлив продають спиртні напої, чим порушив обмеження адміністративного нагляду, що були встановлені йому судом.

 03.12.2009 року о 00 год. 30 хв. громадянин ОСОБА_1 по вул.Микулинецькій м.Тернополя в барі "Шинок" чинив непокору законним вимогам працівників міліції, а саме виражався нецензурними словами, на неодноразові зауваження працівників міліції припинити свої протиправні дії, відреагував агресивно. Почав шарпати за формений одяг, намагався втекти.

ОСОБА_1 в судовому засіданні свою вину визнав, повністю розкаявся у вчинених адміністративних правопорушеннях та просить суд при визначенні адміністративного стягнення врахувати, що на його утриманні перебуває двоє неповнолітніх синів ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4 та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_5.

В червні 2009 року постановою Гусятинського районного суду Тернопільської області за ОСОБА_1 встановлено адміністративний нагляд строком на один рік із забороною відвідування всіх торгових точок, де на розлив продається спиртне, а також із забороною залишати житло в період з 21 години до 06 години слідуючого дня.

Крім власного визнання вини, вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення доведена матеріалами справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення, серії ТЕ № 020325 від 03.12.2009 року, рапортом ДІМ Тернопільського РВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_3 від 02.12.2009 року, письмовими поясненнями ОСОБА_1 від 03.12.2009 року, постановою Гусятинського районного суду про встановлення адміністративного нагляду щодо ОСОБА_1, протоколом № 3052 медичного огляду для визначення факту вживання алкоголю і стану сп’яніння від 03.12.2009 року, протоколом про адміністративне правопорушення, серії ТЕ № 020323 від 02.12.2009 року, рапортами працівників Тернопільського РВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_4 та ОСОБА_5 від 03.12.2009 року.  

За таких обставин, вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративних правопорушень, передбачених ст.185 КУпАП, тобто злісна непокора законній вимозі працівника міліції при виконанні ним службових обов’язків, а також ч.1 ст.187 КУпАП, тобто порушення правил адміністративного нагляду особами, щодо яких встановлено такий нагляд, а саме: порушення заборони виходу з будинку (квартири) у визначений час, який не може перевищувати восьми годин на добу та порушення заборони перебування у визначених місцях району (міста), а тому ОСОБА_1 слід притягнути до адміністративної відповідальності.  

Відповідно до ч.2 ст.36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом, стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.  

При накладенні адмінстягнення, береться до уваги особа порушника, визнання ним своєї вини, позитивна характеристика з місця проживання, а також те, що на його утриманні перебуває двоє неповнолітніх дітей, характер вчиненого правопорушення, обставини справи, а тому на ОСОБА_1 слід накласти адміністративне стягнення в межах санкції, передбаченої ст.185 КУпАП у виді  штрафу.  

На підставі наведеного, керуючись ст.ст.36, 185, 187, 280, 283 КУпАП,-

           п о с т а н о в и в:

 ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ст.185 КУпАП, ч.1 ст.187 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 136 (сто тридцять шість) гривень в доход держави.  

 Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

 Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

 Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.

  Суддя                     В.Л. Дзюбич  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація