справа № 3-757/2007р. ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 лютого 2007 року. Судця Кіровоградського районного суду Кіровоградської області
Гончар В.М., розглянувши матеріали які надійшли від Кіровоградського РВ УМВС України в Кіровоградській області про притягнення до адміністративної відповідальності: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючого приватним підприємцем, проживаючого АДРЕСА_1, за ч.1 ст. 173-2 КпАП України,
ВСТАНОВИВ:
15.02.2007 року ОСОБА_1, знаходячись у своєму домоволодінні, в стані алкогольного сп"яніння вчинив сварку із дружиною під час якої ображав та погрожував їй, внаслідок чого завдав шкоди психічному здоров"ю потерпілій, тобто вчинив насильсьтво в сім"ї.
Правопорушник вину визнав повністю.
Керуючись ст. ст. 268,276,280,283-286 КпАП України,
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчинені правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч.І КпАП України і піддати адміністративному покаранню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 17 гр. Постанова не оскаржується.