Судове рішення #696435
Справа №3-862 2007 p

Справа №3-862 2007 p.

ПОСТАНОВА

12 лютого 2007 року                                                      м. Костянтинівка

Судця Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області Нейло В.В., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від ДПС Артемівського MB УМВС України в Донецькій області, відносно:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, який народився в м. Костянтинівка Донецької області, працює водієм в ВАТ „ІНФОРМАЦІЯ_2" м. Костянтинівка, мешкає по вул. АДРЕСА_1, м. Костянтинівка Донецької області, за ст. 122 ч.І КпАП України,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1. 14.12.2006 року о 8 годині в м. Артемівськ Донецької області на перехресті вул. Леваневського та вул. Петровського, керуючи автомобілем ГАЗ-3307, державний номер НОМЕР_1, при повороті ліворуч не пропустив автомобільна, який рухався по головній дорозі, чим порушив п.16.6 Правил Дорожнього руху, згідно якого на нерегульованому перехресті повертаючи ліворуч або розвертаючись при зеленому сигналі основного світлофора, водій нерейкового транспортного засобу зобов'язаний дати дорогу, трамваю попутного напрямку, а також транспортним засобам, що рухаються в зустрічному напрямку прямо або повертають праворуч.

В діях ОСОБА_1вбачається скоєння правопорушення, передбаченого ст. 122 ч.І КпАП України - порушення правил проїзду перехрестя.

Керуючись ст.ст. 122 ч.І, 283 КпАП України, ПОСТАНОВИВ:

На ОСОБА_1 накласти адміністративне стягнення -штраф у сумі 8 (вісім) гривень 50 копійок.

Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.

Постанова набула чинності 12 лютого 2006 р. і може бути пред'явлена до виконання до 12 травня 2007 р.

Штраф підлягає сплаті на розрахунковий рахунок 331111106700058 у банк ГУДКУ в Донецькій області, одержувач - місцевий бюджет м. Костянтинівка, МФО 834016, код ЗКПО 34686631.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація