Судове рішення #69573484

Номер провадження № 22-ц/785/5778/13

Головуючий у першій інстанції ОСОБА_1

Доповідач Доценко Л. І.

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13.06.2013 року м. Одеса

Суддя судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Одеської області Доценко Л.І., перевіривши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_2 на ухвалу Суворовського районного суду м. Одеси від 13 травня 2013 року за заявою ОСОБА_2 про відміну судового рішення за нововиявленими обставинами по справі за позовом приватного акціонерного товариства страхова компанія “Теком” до ОСОБА_2 про стягнення 3973,86 грн.,

встановив:

Ухвалою Суворовського районного суду м. Одеси від 13 травня 2013 року у задоволенні вимог за заявою ОСОБА_2 про відміну судового рішення за нововиявленими обставинами по справі за позовом приватного акціонерного товариства страхова компанія “Теком” до ОСОБА_2 про стягнення 3973,86 грн. відмовлено.

28.05.2013 року ОСОБА_2 подав апеляційну скаргу на вказану ухвалу суду.

Апеляційне провадження по справі не може бути відкрито з наступних підстав.

Відповідно до вимог ч.1 ст. 294 ЦПК України, апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

З матеріалів справи вбачається, що ухвалу суду постановлено 13 травня 2013 року (а.с.147), апеляційна скарга подана 28 травня 2013 року (а.с.159). Згідно журналу судового засідання ОСОБА_3 був присутній в судовому засіданні під час проголошення ухвали (а.с.142). Таким чином має місце пропуск строку апеляційного оскарження.

Заяву про поновлення строку апеляційного оскарження ухвали ОСОБА_2 не подано, не зазначено таке клопотання і в самій скарзі.

Відповідно до ч.3 ст. 297 ЦПК України апеляційна скарга залишається без руху, якщо вона подана після закінчення строків, встановлених ст. 294 ЦПК України, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали особа має право звернутися до апеляційного суду з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

Якщо заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.

Крім того, апелянт не в повному обсязі сплатив судовий збір. На підставі Закону України “Про судовий збір” від 08 липня 2011 року (з подальшими змінами) апелянту необхідно доплатити судовий збір в розмірі 86,02 гривень на наступний рахунок:

Отримувач: ГУ ДКСУ в Одеській області

Код ЄДРПОУ: 37607526

Банк отримувача: ГУ ДКСУ в Одеській області

МФО: 828011

Р/р 31214206780007

Призначення платежу: “Судовий збір, Пункт 1.14 КБК 22030001”.

Квитанції про сплату судового збору необхідно надати до Апеляційного суду Одеської області.

Відповідно до ч.2 ст. 297 ЦПК України суддя, встановивши, що апеляційна скарга не відповідає вимогам Закону або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє апелянта та надає йому строк для усунення недоліків.

Якщо апелянт відповідно до ухвали суду у встановлений строк не виконає вимоги закону, апеляційна скарга буде визнана неподаною та повернута апелянту.

Керуючись ч.2,3 ст. 297 ЦПК України,

ухвалив:

Апеляційну скаргу ОСОБА_2 залишити без руху.

Надати ОСОБА_2 строк для сплати судового збору у повному обсязі – 5 днів з дня отримання копії ухвали, для подання заяви про поновлення строку апеляційного оскарження рішення суду з підставами поновлення строку – 30 днів з дня отримання копії ухвали.

Роз’яснити ОСОБА_2, що у разі невиконання даної ухвали суддя-доповідач відмовить у відкритті апеляційного провадження.

Ухвала оскарженню не підлягає.


Суддя Апеляційного суду

Одеської області: ОСОБА_4


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація