Справа № 2-1250 /09 р.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про закриття провадження у справі
27 листопада 2009 року Ізюмського міськрайонного суду Харківської області у складі головуючого судді Зелінського В.Г. при секретарі Котляровій Т.В., розглянувши позовну заяву Ізюмського комунального виробничого водопровідно –каналізаційного підприємства до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості ,-
встановив:
Ізюмське комунальне виробниче водопровідно – каналізаційне підприємство (далі ІКВ ВКП) звернулося до суду з позовною заявою до відповідача про стягнення заборгованості . Зазначило , що фізична особа ОСОБА_1, ОСОБА_2 , що мешкає за адресою по вул. Петровського б.59 в м. Ізюмі отримує послуги з водопостачання та водовідведення згідно законодавства України , має особистий рахунок у ІКВ ВКП № 5058 . На момент подачі позову , послуги абонентом були спожиті , але не оплачені , внаслідок чого у відповідача виникла заборгованість у сумі 626 , 98 грн . Нарахування по санітарній нормі становлять 1,5 м3 на 1 чоловіка . Позивач просив позов задовольнити .
27.11.2009 року до суду надійшла заява представника позивача про залишення позову без розгляду , у зв’язку зі сплатою боргу . Просила витрати пов’язані з розглядом справи покласти на відповідача .
У відповідності до п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України суд своєю ухвалою залишає позов без розгляду , якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду .
Підстав для не прийняття відмови від позову судом не встановлено.
Відповідно до ч.1 ст.89 ЦПК України , якщо позивач не підтримує своїх вимог унаслідок задоволення їх відповідачем після пред’явлення позову , суд за заявою позивача присуджує стягнення всіх понесених ним у справі витрат .
Оскільки борг сплачений після звернення позивача з позовною заявою до суду , то судові витрати підлягають стягненню з відповідача .
На підставі вище викладеного і керуючись п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України,
ухвалив:
Провадження у справі за позовом Ізюмського комунального виробничого водопровідно –каналізаційного підприємства до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості залишити без розгляду .
Стягнути з ОСОБА_1 , ОСОБА_2 у солідарному порядку судовий збір в сумі 51 грн. на користь держави та витрати на інформаційно- технічне забезпечення в сумі 30 грн. на користь Ізюмського комунального виробничого водопровідно –каналізаційного підприємства .
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через Ізюмський міськрайонний суд Харківської області шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Головуючий : суддя -